Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Незалежна і єдина – моя Україна»
Вітаємо переможців ІІ туру
Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості
«Незалежна і єдина – моя Україна»
Мета конкурсу – формування високої громадянської свідомості у дітей; сприяння національно-патріотичному вихованню особистості, ідентифікації з державою, її історією, культурою; сприяння збереженню народних та родинних традицій, єдності і культурного розвитку нації.
До Тернопільської обласної бібліотеки для дітей надійшло 84 конкурсних матеріали.
Обласне журі підвело підсумки конкурсу та визначило переможців, зокрема:
Гран-прі
Погорицького Максима, м. Козова Козівської ОТГ.
Індивідуальні роботи
у номінації «Малюнок»
у віковій категорії читачі-учні 1–4 класів Микичак Марію, с. Геленки Козівської ОТГ;
у віковій категорії читачі-учні 5–8 класів Мазур Мар’яну, м. Тернопіль;
у віковій категорії читачі-учні 9–11 класів Шклярик Лілію, с. Гончарівка Монастириської ОТГ;
у номінації «Вишивка»
у віковій категорії читачі-учні 5–8 класів Белицю Аделіну, м. Кременець Кременецької ОТГ;
у номінації «Аплікація» (роботи з використанням будь-яких круп, насіння та ін.)
у віковій категорії читачі-учні 5–8 класів Дорош Христину, м. Козова Козівської ОТГ;
у номінації «Аплікація» (роботи із застосуванням будь-яких технік квілінгу)
у віковій категорії читачі-учні 5–8 класів Кейм Софію, м. Козова Козівської ОТГ.
Колективні роботи
у номінації «Малюнок»
у віковій категорії читачі-учні 1–4 класів Творчу майстерню «Совенятко» Підволочиської бібліотеки для дітей, м. Підволочиськ Підволочиської ОТГ;
у віковій категорії читачі-учні 5–8 класів Творчу майстерню «Акварелька» Підволочиської дитячої художньої школи, м. Підволочиськ Підволочиської ОТГ;
у номінації «Вишивка»
у віковій категорії читачі-учні 1–4 класів Гайнецьких Аліну та Дениса, м. Бучач Бучацької ОТГ;
у номінації «Аплікація» (роботи з використанням будь-яких круп, насіння та ін.)
у віковій категорії читачі-учні 1–4 класів Солтисів Павла та Катерину, м. Козова Козівської ОТГ;
у віковій категорії читачі-учні 5–8 класів гурток «Шкільний театр» с. Мужилів Підгаєцької ОТГ;
у номінації «Аплікація» (роботи із застосуванням будь-яких технік квілінгу) у віковій категорії читачі-учні 1–4 класів колективну роботу учнів 3-го класу с. Великий Говилів Хоростківської ОТГ.
Роботи переможців надіслані до Національної бібліотеки України для дітей для участі у третьому турі.
Зважаючи на велику кількість надісланих матеріалів, журі конкурсу запровадило додаткову номінацію «Відзнака глядацьких симпатій» і удостоїли роботи наступних учасників:
- Кіт Олени, м. Козова Козівської ОТГ;
- Колективну роботу учнів 4 класу, с. Великий Говилів Хоростківської ОТГ;
- Муляр Софії, м. Тернопіль;
- Тирпак Евеліни, м. Тернопіль;
- Шоп’як Назара та Пашулі Лілії, с. Завадівка Монастириської ОТГ.