Ніч Гаррі Поттера

Міжнародна ніч Гаррі Поттера – це дуже неординарна і довгоочікувана подія для поттероманів цілого світу. У нашій книгозбірні вона зібрала найпалкіших прихильників легендарної серії романів, які на декілька годин перевтілились у героїв улюбленого твору.
    На порозі «школи» учасників дійства зустріли справжні викладачі-чаклуни, а місію розподілення юних героїв по факультетах – Рейвенклов та Гафельпаф було доручено Сортувальному Капелюху.
    Справжні пригоди розпочались у лабораторії Професора Горація Слізнорта, викладачі якої навчали студентів варити «вибухове» і «дибоволосне» зілля, «роздуваючий» напій  та іншу чаклунську всячину.    Гаряче було і біля магічної дошки, завдання якої вимагали неабиякого розуму та зосередженості учасників.    Новим випробуванням на спритність стали перегони на мітлах, а квест містичними підземеллями Хогвартса у пошуках Поштової Сови обернувся для дітлахів справжнім іспитом на відвагу та інтуїцію.    За кожне вірно виконане завдання студенти отримували кнати (бали) у вигляді магічних кульок.    Кульмінацією заходу став доленосний фінальний екзамен на знання змісту серії книг про Гаррі Поттера, після якого команди повернулись до головної зали для підрахунку кнапів та оголошення переможців.
    За підсумками виконаних завдань перемогу у квесті здобула команда Гафелпаф!
    І команда переможців і абсолютно всі учасники Ночі Гаррі Поттера отримали від бібліотеки/Хогвартсу чудові призи та сертифікати про успішне проходження курсу навчання у Школі Чародійства та Магії.    Завершилось дійство традиційним бенкетом у таверні «Три мітли» від Гаррі Поттера.