Навчання у «Бібліотечній креативній лабораторії»

Сьогодні розпочала роботу «Бібліотечна креативна лабораторія» завідуючих бібліотеками для дітей та бібліотеками-філіями  ОТГ області, організатором якої є Тернопільська обласна бібліотека для дітей.
  Привітала учасників та побажала плідної праці директорка Тернопільської обласної бібліотеки для дітей Надія Новіцька.
  Проблеми дитячих бібліотек у різних регіонах України, шляхи їх вирішення та позицію влади окреслила Людмила Полікарпова, заступниця генерального директора з науково-методичної роботи Національної бібліотеки України для дітей.
  Своїми напрацюваннями та здобутками ділилися фахівці Тернопільської ОДБ. Зокрема, про інтерактивні ресурси у роботі з користувачами-дітьми та створення онлайн вікторин розповіла завідувачка відділу читальних залів Оксана Романюк, на цю тему учасники одержали домашнє завдання.
  Сподіваємося, що набуті знання бібліотекарям стануть у нагоді в повсякденній діяльності та додадуть натхнення для урізноманітнення форм роботи.
  Професійне спілкування скоро подовжиться. Попереду на колег чекають корисні ресурси для бібліотекарів, представлення домашніх завдань та обмін досвідом. До наступних зустрічей у лабораторії!