Навчально-розвивальне заняття для дітей 7-10 років «Сторітелінг»  (в рамках Міжнародної Програми з психосоціальної підтримки та раннього розвитку дітей в Україні “Children of Ukraine/Діти України”)

🌸✨ Сьогодні до нас завітала весна! 🌞💐

Все почалося з чарівної історії 📖 – діти слухали книгу Єви Сольської “Птах-рибалочка і Весна”, шукаючи весну разом з головним героєм історії та уявляючи, як прокидається природа, тане сніг і з’являються перші квіти. 🌿🕊

Але що це? Весна не може настати без справжнього весняного пробудження! 🌍💃 Тож ми піднялися і влаштували веселу руханку, розганяючи останні зимові хмари! ☁️🎶

Натхненні теплом і світлом, ми створювали листівки з яскравими весняними квітами. 🎨✂️ Тюльпани, сонечко, зелена трава – кожна робота стала частинкою справжньої весняної казки!

Було тепло, весело і по-весняному чарівно! 🌷✨💛

Місце проведення – Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов.