Міжнародний день дитячої книги
2 квітня – Міжнародний день дитячої книги. Датою свята обрано день народження Г. К. Андерсена, великого короля казок, який сказав: «Казка – це те золото, що виблискує вогником в очах дітей».
Тепер важко уявити, що колись у світі не було книжок для дітей. Як і коли вони з’явилися, як прийшли до читача – про це можна дізнатися з матеріалів виставки «Подорож до витоків дитячої книги», яка діє в нашій бібліотеці. Книги на виставці розміщені у розділах: «Перші дитячі книги», «Народне. Дивовижне. Таємниче», «Вічне перо класиків», «Сучасний книжковий контент».
Виставка діятиме до 15 квітня. Запрошуємо до читання!
А сьогодні в рамках цього важливого для читачів-дітей свята в нашій книгозбірні відбулися цікаві заходи. Переглянувши мультфільм за мотивами казки «Снігова королева» Г. К. Андерсена, діти погралися в літературну забавлянку «Казкова круговерть» – на інтерактивній дошці розгадували вікторину «Чарівний світ казок Андерсена» і захоплено мандрували улюбленими казками.
Це свято привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває малятам двері у великий та незнайомий світ, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості. Цікавою для наших відвідувачів стала вікторина «Книга – твій найкращий друг».
«Немає нічого сучаснішого за гарну книжку. Ні телебачення, ні інтернет не може і не зможе замінити людству книжку. Це різні речі за своєю суттю», – зауважив Сашко Дерманський, улюблений автор цікавезних книг для дітей.
Отож, читаймо і отримаємо шанс наповнити себе і світ позитивом!!!




















