Літературне побачення з Вікторією Мізюк

У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей стартував літературно-творчий проєкт «КолоКнижки», спрямований на знайомлення наших відвідувачів з творцями сучасних книжок для дітей. У рамках проєкту заплановано літературні побачення з письменниками, ілюстраторами, видавцями, активними читачами.

І ось сьогодні у рамках проєкту бібліотекарі організовували перше літературне побачення за участі молодої талановитої письменниці, яка живе у нашому місті – Вікторії Мізюк .

Учасники заходу, учні ЗОШ №24, мали чудову нагоду поспілкуватися із нашою гостею. Пані Вікторія презентувала для них свою першу надруковану повість-казку «Муха, дзвоник та Різдво». Приємно те, що ця книга потрапила у список Українського інституту книги для держзакупівлі книг до бібліотек. Отож її зможуть читати діти в різних бібліотеках України.

Сьогоднішня наша зустріч відбувалася у дружній і творчій атмосфері. В ході діалогу діти розфарбовували дзвоник, який був подарунком від Миколая для головної героїні казки. Між цими творчими виробами була розіграна лотерея. Дівчинка – робота, якої виграла у лотерею отримала в подарунок книгу з автографом від авторки.

Захід завершився автограф-фото сесією усіх учасників заходу.

Запрошуємо усіх бажаючих долучатися до наступних літературних побачень, які відбуватимуться щомісяця. Слідкуйте за оголошеннями.

#Новинки_УІК_2022