«ВІЛЬНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ» – цьогорічне гасло до Дня Гідності та Свободи

«ВІЛЬНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ» – під таким гаслом пройде цьогорічна інформаційна соціальна кампанія до Дня Гідності та Свободи.

Матеріали розроблено Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні – Музеєм Революції Гідності.

Оскільки День Гідності та Свободи ще на етапі усталення у національному календарі й осмислення його значення ще відбувається, Музей та Інститут вважають за доцільне утвердити та популяризувати єдине гасло, яке буде асоціюватися з Революцією Гідності.

Революція Гідності – наймасштабніша подія в новітній історії України, унікальна сторінка недавнього минулого, яка дала українцям можливість самим вирішувати, якою буде Україна завтра і куди вона прямує. Гасло «Вільні творити майбутнє» вдало висловлює ідею спрямованості в майбутнє.

Ідея цьогорічної кампанії показує цінність Майдану для кожного персонально. Гідність і Свобода – не абстрактні цінності, а конкретна можливість для кожного. Євромайдан – це про суб’єктність, соціальну зрілість та відповідальність українців.

Мета соціальної кампанії – актуалізувати в суспільстві роздуми про те, чому свобода варта того, щоб за неї боротися й захищати її.

Матеріали інформаційної кампанії можна завантажити за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1HDscxGuILd7YyV-k8yf3-rTTGcKKW3BW?fbclid=IwAR1Q35NcBqkKwFUaKzNzXY9jugfuTMWuijq-NRml7E8F0lPgwG0GF_-MSwQ

Джерело: Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності.