Фахова періодика

Шановні колеги!

Із новинками фахової преси Ви зможете ознайомитись у науково-методичному відділі нашої бібліотеки та на сайтах представлених видань.

Бібліосвіт: Щоквартальний інформаційний вісник, який висвітлює інноваційний досвід бібліотечно-інформаційного обслуговування юнацтва в Україні та за кордоном; духовне, правове, моральне, екологічне виховання, соціалізація, результати соціологічних досліджень, просування читання, бібліографічна робота тощо.

Електронна адреса: https://cutt.ly/InTiwOf

Бібліотека у форматі Д°:  Щоквартальний науково-популярний журнал присвячений питанням дитячого читання і роботі  дитячих бібліотек України, висвітленню вітчизняного та зарубіжного досвіду. На сторінках журналу ведеться професійне спілкування з різних питань бібліотечної діяльності.

Електронна адреса: https://chl.kiev.ua/d0/

БібліоТека: бюлетень УБА: Щоквартальне офіційне видання Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація» (УБА).

Електронна адреса:

https://ula.org.ua/259-publikaciyi/byuleten

Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія: Щоквартальний науковий журнал, який висвітлює актуальні питання у галузі інформаційної, бібліотечної і архівної справи.

Електронна адреса: https://cutt.ly/NnToXFT

Бібліотечна планета: Щоквартальний науково-виробничий журнал, який висвітлює проблеми з бібліотекознавства, бібліографознавства, документознавства, книгознавства, інформатики. Публікуються матеріали з досвіду роботи публічних бібліотек.

Електронна адреса:

http://profy.nlu.org.ua/articles.php?lng=uk&pg=1172

Бібліотечний вісник: Щоквартальне періодичне фахове науково-теоретичне та практичне видання, в якому висвітлюються актуальні проблеми бібліотечно-інформаційної діяльності, бібліографознавства, книгознавства, соціальних комунікацій у бібліотечно-інформаційній галузі.

Електронна адреса: https://cutt.ly/HnToB27

Бібліотечний форум: історія, теорія і практика: Щоквартальний професійний науковий журнал є своєрідним “бібліотечним форумом”, дискусійною трибуною та майданчиком, де висвітлюються різнопланові актуальні бібліотекознавчі аспекти діяльності книгозбірень.

Електронна адреса: http://www.libraryforum.info/

Вісник Книжкової палати:  Щомісячний науково-практичний журнал в галузі історичних наук, соціальних комунікацій (книгознавство, бібліотекознавство, бібліографознавство, видавнича діяльність, нормативно-правове забезпечення книговидавництва, аналітико-статистичні огляди випуску видань в Україні).

Електронна адреса: https://cutt.ly/0nTo1ls

Світ дитячих бібліотек (архів):  Перший професійний щоквартальний науково-методичний журнал для працівників спеціалізованих бібліотек України для дітей, заснований у 2001 р. Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей та Національною бібліотекою України для дітей.

Електронна адреса: https://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=5073

Шкільний бібліотекар:  Щомісячний науково-методичний журнал, який висвітлює актуальні питання функціонування шкільних бібліотек; теоретичні та методичні аспекти діяльності; інноваційні ідеї та варіанти рішень проблем сучасної шкільної бібліотеки; досвід і поради колег.

Електронна адреса: https://cutt.ly/pnTo4RL