Краєзнавча екскурсія «Файне місто над ставом»

Що може бути кращого, як в погожу літню днину мандрувати файними вуличками файного міста і дізнаватись про нього найцікавіше.

Саме так сьогодні провели час учасники краєзнавчої екскурсії «Файне місто над ставом» – читачі Тернопільської обласної бібліотеки для дітей, діти та члени їхніх родин з числа ВПО.

 Захід проходив у партнерстві з Всеукраїнською асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова доба» та спільно з екскурсоводом Тернопільського краєзнавчого музею Наталією Чекановою.

  Екскурсійний маршрут пролягав середмістям Тернополя, а його відправною точкою став тристоронній годинник, що розташований у сквері імені Тараса Шевченка і є копією старовинного дзиґара, зруйнованого в часи Другої світової війни.

Нашими подальшими локаціями стали: Тернопільський академічний обласний український драматичний театр, пам’ятники Тарасу Шевченку, Івану Франку, Данилу Галицькому і, звичайно ж, неперевершеній оперній діві Соломії Крушельницькій.

Не оминули ми й найколоритнішої і одної з найстаріших вуличок Тернополя – Валової, а потім доторкнулись до духовної величі Катедрального собору Різдва Христового та Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці.

Завершилась екскурсійна мандрівка біля головної родзинки файного міста – Тернопільського ставу, де втомлені, але щасливі мандрівці перепочили та пригостились смачненьким завдяки партнерам заходу – Всеукраїнській асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова доба».

Дякуємо усім, хто долучився до нашої краєзнавчої екскурсії. Було захоплююче, пізнавально і дуже атмосферно!