“Коло друзів” в рамках проєкту “ЮНІСЕФ”

Вже понад два місяці триває проєкт UNICEF «Дитячі точки – «Спільно», якій працює на базі Тернопільської обласної бібліотеки для дітей. Його мета – створити безпечне, комфортне середовище для дітей віком від 3 до 10 років із сімей, які стали вимушеними переселенцями, а також для дітей з місцевих громад, які змогли б разом комунікувати під час різноманітних, цікавих та пізнавальних уроків неформальної освіти. Наші підопічні за цей час перезнайомились та передружилися один з одним. Тож невипадково, а дуже символічно наші спортивні заняття, які відбулися на минулому тижні, мали назви «В колі друзів» та «З друзями веселіше».

В наш час діти недостатньо взаємодіють з іншими дітьми, із своїми однолітками. Це, звичайно, хвилює всіх батьків… Теперішній спосіб життя, що нав’язується сучасним світом, найчастіше не дозволяє дітям згуртуватись. На превеликий жаль! Але наші педагоги, які залучені до проєкту UNICEF «Дитячі точки – «Спільно» мають на меті змінити цю ситуацію й додати в життя наших дітей багато яскравих моментів. Як? Залучаючи її до різних видів діяльності, звісно!

Відмінний елемент навчання і виховання майбутнього покоління – рухливі ігри на свіжому повітрі.  Безсумнівно, важливу роль при цьому відіграють командні ігри. Завдяки їм дитина вчиться координувати свої дії з іншими гравцями. До того ж така форма фізичної активності допомагає дітлахам потоваришувати з іншими дітьми й побудувати з ними довірливі стосунки.

Для заняття були обрані різноманітні ігри, конкурси та квести, де б діти змогли проявити свою командну згуртованість, швидкість та високий рівень спортивних вмінь і навичок. Чудовий настрій, командна підтримка, спортивний азарт, дитячі посмішки, фізична активність і надзвичайно позитивна атмосфера панували під час цих занять. Учасники свята емоційно та жваво реагували на кожне із завдань та на позитивній ноті завершили їх в колі вже своїх справжніх друзів, з якими, дійсно, веселіше!


#Ternoteka #Бібліотека_для_дітей #ЮНІСЕФ #UNICEF