Книжково-ілюстративна виставка до Міжнародного дня Біблії

Щороку остання неділя осені об’єднує всіх християн світу за читанням рядків Святого Письма. Адже цей день об’явлений Міжнародним днем Біблії, а за ним слідує міжнародний тиждень Біблії, протягом якого люди мають відкинути всі свої розбіжності та прислухатися до порад Божих.
Християни по всьому світу вважають, що вони отримують віру, надію та підтримку в найважчі хвилини свого життя, читаючи рядки Біблії.
Офіційне проголошення Міжнародного дня Біблії відбулося в 1940-му році, коли група нью-йоркських бізнесменів започаткувала біблійну асоціацію. Цей час відзначився у всесвітній історії розквітом фашизму та Другою світовою війною. Тому новостворена організація ставила собі за мету відвернути увагу американців від тих жахів, що відбувалися в Європі, та зацікавити їх у читанні Біблії, яка спонукала покладатися на Бога.
Всі намагання США зберегти нейтралітет у цій війні були зруйновані, країна стала союзником Великобританії та інших країн Європи, що боролися з чумою фашизму в світі. А читання Біблії продовжувалося і набрало забарвлення міжнародного.


ЦІКАВІ ФАКТИ


Згідно з Книгою рекордів Гіннеса, Біблія є найпродаванішою і найрозповсюджуванішою книгою в історії: загальна кількість її примірників, проданих з 1851 року, перевершує 5 мільярдів книг. За оцінками Гіннеса, за останні 3 тисячі років було продано близько 5 трильйонів примірників цієї Книги книг, хоча точне число встановити неможливо.
Біблія створювалася протягом 1600 років. Книги, які входять до її складу, писалися з XV століття до н.е. до І століття н.е. Не зважаючи на те, що 40 авторів не були знайомі й жили у різні часи, інформація має єдину концепцію.
Біблія складається з 77 книг (66 – канонічних та 11 неканонічних), що розподіляються між Старим Заповітом (50) та Новим Заповітом (27), різних за характером і часом створення.
У світі кожну секунду друкується одна Біблія, тому щоденний тираж складає 32876 примірників. Ця книга повністю перекладена на 636 мов, а деякі її глави та вірші – на 3223 мови.
Останнє слово в Біблії – «Амінь».😇