Година мужності «Характер зі сталі»

Невблаганно наближається дата, яка розірвала життя українців на «до» і «після». В ці дні ми оплакуємо всіх, кого забрала ця жахлива війна та захоплюємось тими, хто захистив, вберіг, не допустив, хто витримує пекельні бої, знищує ворога, щоби в Україні тривало життя – відносно мирне та відносно щасливе.

Година мужності «Характер зі сталі», що відбулась у бібліотеці в межах благодійної акції «Я підтримую Сталеву Сотню» була присвячена незламним воїнам, їхнім подвигам, що вже стали героїчною частиною української та світової історії.

Про те, як в умовах війни гартує дух і здобуває базові військові навички українська молодь, розповів присутнім друг Вікінг –представник націоналістичного руху «Права Молодь». Юнак продемонстрував розбір автомата Калашникова та провів інструктаж з накладення турнікета, після чого учасники заходу вишикувались в чергу, щоби спробувати зробити це самотужки.

Захід завершився переглядом мотиваційного фільму «Шлях Поколінь», оператором якого є Сергій Коновал з позивним «Норд» – командир 2 стрілецької роти, 2 стрілецького батальйону 67 ОМБр ДУК «Сталева Сотня».

Під кінець події усі охочі могли придбати унікальні прикраси, аксесуари та листівки, виготовлені військовими, або зробити донат у скриньку благодійних внесків. Усі зібрані під час акції кошти будуть спрямовані на підтримку бійців «Сталевої Сотні». Слава Україні! Героям Слава!