Цікава зустріч у бібліотеці

Недільний день у нашій книгозбірні, як звично, дуже насичений різними подіями.

         А сьогодні він був особливий і тим, що наша землячка Наталка Гайда, дуже цікава ілюстраторка й аніматорка, для членів сімейного клубу «Промінчики», діток, що прибули до нас з інших міст і наших читачів проводила майстер-клас по створенню об’ємної листівки за книгою Галини Вдовиченко «Котохатка».

         20 березня мала відбутися регіональна акція  «Березень. Читають всі!». В кожній книгозбірні західної частини України відомі люди мали вголос читати книги Оксани Лущевської – сучасної дитячої письменниці. Але через відомі обставини цей цікавий захід відкладено на деякий час.

         Але голосні читання сьогодні таки відбулися. Наталка Гайда читала діткам книгу Г. Вдовиченко «Котохатка». Це імпровізоване дійство захопило присутніх малюків. Вони охоче слухали і обговорювали прочитане.

         А потім почали творити. Вирізали будиночки для улюблених котиків, додавали весняні сюжети, розфарбовували і створювали оригінальні об’ємні листівки.

         Поскільки це було не зовсім просто, то батьки приходили на допомогу своїм малюкам.

         А ще дітки дізналися, що пані Наталя, яка навчалася дизайну та анімації в США, зараз працює в Києві. Зі своєю командою вона створює український мультсеріал за книгою Галини Вдовиченко «Чорна-чорна курка».

         Наразі в цій творчій справі пауза. Але сподіваємось, що роботу над мультиком обов’язково відновлять.

         Побажаємо успіхів пані Наталі і її друзям!

         Надіємось на нові цікаві зустрічі!

         Побажаємо успіхів пані Наталі і її друзям!