Читацький діалог “Читали! Сподобалось! Радимо!”

– Як ти дізнався про цю книгу❓
– Друг порадив! ☺️

Схожі діалоги для нас, бібліотекарів, – звична справа. Бо ж справді, хто краще порадить, як не бро, з якими ти на одній хвилі, маєш схожі смаки, вподобання, носиш ті ж трендові кросівки, стениш однакових виконавців і всяке таке…

Тож ми й подумали, що було б круто в межах Всеукраїнського тижня читання зібрати нашу підліткову аудиторію на дружнє чаювання з обговоренням улюблених книг.
Подумали – зробили❗️

Це була надзвичайно цікава насичена книжкова тусівка, під час якої діти спілкувались, обмінювались думками, дискутували, обговорювали книги, авторів та жанри, які викликають захоплення, мотовують і які хочеться рекомендувати одноліткам.

В топі читацьких симпатій наших книгоманів опинились: роман «Гаррі Поттер», серія коміксів «Щоденник Вишеньки», фантастичні твори «Звіродухи», «Бартімеус», а ще – «Щоденник слабака», «Дракони вперед» та детективні історії Агати Крісті.
Крім того бібліотекарі влаштували для хлопців і дівчат чаювання та показали залаштунки бібліотечного життя.😍
Дякуємо учасникам читацького діалогу за неймовірний книжковий вайб та за те, що ламаєте стереотипне уявлення про начебто «нечитаючу» молодь. Ви дуже круті!🫶