Благодійна акція “Щедро_Миколай для військових”

До Дня Збройних сил України та Дня Святого Миколая працівники бібліотеки спільно з читачами і друзями-меценатами зібрали та передали подарунки для захисників України – воїнів 10 бригади окремого гірсько-штурмового батальйону «Едельвейс» (рота вогневої підтримки).

Це пакуночки зі смаколиками, їжею швидкого приготування, теплими речами та листами від вдячних читачів. Крім того було придбано газові балони для обігріву та приготування їжі.

Дякуємо помічникам Святого Миколая: приватним підприємцям, виробникам та засновникам фірмових магазинів «Збараж Риба», що знаходяться за адресами: бульвар Просвіти, 19 б; вулиця П. Куліша, 8; вул. Лесі Українки (ринок Рандеву); м. Збараж, вул. Майбороди, 4, які передали 4000 грн, а також власниці магазину пастили пані Олі за індивідуальні пакетики смачної та корисної пастили для кожного воїна.

https://instagram.com/b.olya.o?igshid=MzMyNGUyNmU2YQ==

Бажаємо, щоби дорогі захисники відчули нашу увагу та підтримку і якнайшвидше повернулись здорові, неушкоджені та з перемогою до рідних домівок. Слава Україні та її незламним Героям!