Бібліотечні відвідини наших партнерів із Львівської обласної книгозбірні для дітей

В рамках проєкту професійного партнерства КББ (Конструкторське бюро бібліотекарів), з метою обміну досвідом та напрацювань в різних сферах роботи відбулися бібліотечні відвідини наших партнерів із Львівської обласної книгозбірні для дітей.🤗

💁‍♂️Для гостей було проведено цікаву екскурсію бібліотекою. Більш детально колег було ознайомлено з роботою сектору літератури іноземними мовами. Його завідувачка – Тетяна Поточняк розповіла, як проходять навчально-розвивальні заняття, запросила до участі в іграх та провела навколосвітню подорож,🌏 використовуючи при цьому елементи вивчення англійської мови.

Творчий напрямок роботи ТОБД презентувала завідувачка сектору естетичного виховання Ольга Карпич,🎨 яка провела для гостей майстерку з виготовлення чарівної новорічної прикраси.

Ще більше яскравих вражень львів’яни отримали від перебування у бібліотеці-музеї «Літературне Тернопілля».🤩 Екскурсію закладом провела директорка Тернопільської міської ЦБС Оксана Лехіцька, яка висвітлила унікальну та феноменальну інформацію про знаних і маловідомих постатей Тернопілля.

Дякуємо колегам за візит, за щире бажання розвиватись, відкривати, експериментувати, творити, надихати, додаючи щоденній рутинній праці яскравих барв і нового змісту.🫶