“Бібліоліто 2022. День восьмий”

Чи знали ви, що існує наука про сміття і вона має назву – Гарбологія? А про те, що є пластикові пляшки, які «живуть» довше ніж люди та до всього не піддаються жодній переробці?

Цю та багато-пребагато іншої цікавої інформації про екологічну ситуацію в Україні та світі дізнались сьогодні учасники табору «Бібліоліто 2022».

З темою сортування сміттєвих відходів діток ознайомили бібліотекарі та представники організації Товариства Червоного Хреста. Ми також переглянули повчальний мультфільм «У світі все взаємопов’язано» і побавились у гру «Сортуй сміття – врятуй життя».

Дослідницьку цікавість юних натуралістів вдалось задовільнити, запросивши їх до екологічного експерименту з висадження квасолі. В окремі ємкості з ґрунтом учасники експерименту помістили бобові зернята з метою подальшого спостереження за ростом рослинки.

Загалом восьмий таборовий день минув цікаво та продуктивно. Впевнені, що наші маленькі кроки в напрямку збереження і відновлення природних ресурсів планети Земля є початком глобальних позитивних змін.

 Живи в стилі ЕКО, збережи багатства природи для прийдешніх поколінь!