БІБЛІОЛІТО – 2022. День третій.

Третій день літературного табору «Бібліоліто 2022» виявився дощовитим, але  багатим на події, неймовірні пригоди  та відкриття.

Розпочали ми день вже улюбленою музично-патріотичною руханкою, а потім…  Потім нас підхопила «фантастична» бібліохвиля.  Ми жваво обговорювали фантазійні книги та фільми. Діти не тільки слухали розповідь бібліотекаря, але й доповнювали її своїми вподобаннями та радили одне одному улюблені фантастичні твори.

А скільки незабутніх  вражень отримали діти, граючи у квест-гру «Мандрівка книжковими лабіринтами», що проходила у підземному сховищі книг, де вони виконували завдання і шукали скарби…

Перекусивши, діти виготовили своїми руками закладки для своїх улюблених книг.

Не тільки продемонструвати свою кмітливість та начитаність, але й вдосталь повеселитися діти мали нагоду під час літературних ігор «Знайди пару», «З якої книги випала сторінка» та «Знайди казку за малюнком».

 А на завершення усі спробували себе у ролі акторів, розігравши  лялькову інсценівку «Рукавичка» за допомогою пальчикового театру. Діти із захопленням  імпровізували і були в захваті від вистави. Вони разом із героями хвилювалися та сміялися від жартів.

Це був справді неймовірний день – дощовий, але радісний.

Завтра продовжимо таборувати!