“Бібліоліто 2022. День шостий”

Сьогодні у бібліотеці панував квітковий настрій.

Ранок у літературному таборі «Бібліоліто2022» розпочався з традиційної руханки, після чого ми уявно перенеслись на зелений луг, де ростуть найкращі квіти України. Діти розповіли про свої улюблені пахучі рослинки, а також разом з бібліотекарем пригадали вірші та пісні, присвячені квіточкам.

«Пелюсткову» тему перейняли і учасники англомовного клубу «English-start», які вивчали назви рослин що цвітуть англійською мовою, а також навчились квіткових танців!

Не менш цікавою виявилась майстерка з виготовлення соняха, який є символом енергії, життя, наснаги і водночас квіткою пам’яті про захисників України, які в різні часи і, на жаль, сьогодні віддають життя за волю та незалежність нашої Батьківщини.

Фотосесію «у соняхах» можна було зробити в квітковій фотозоні , що напередодні була створена працівниками бібліотеки.

Крім того, до заходів в межах табору приєднались працівники Тернопільської міської організації Товариства Червоного Хреста, які сьогодні разом з дітками малювали на асфальті справжнє літо – тепле, лагідне, мирне, ромашкове, трояндове, волошкове…

Віримо, що дуже скоро розквітне і наша рідна країна, а вороги зникнуть «як роса на сонці» і більше ніколи не посміють переступити кордони незалежної України!