“Бібліоліто 2022. День дев’ятий”

Отже, 9 день табору «Бібліоліто 2022» . Сьогодні ми говорили про безпеку у всіх її можливих проявах і варіантах. А щоб спілкування було більш змістовним – запросили справжніх професіоналів.

Про першу медичну допомогу при травмах, кровотечах, інших ушкодженнях, що несуть загрозу здоров’ю та життю людини таборівцям розповіли інструктори з першої допомоги Тернопільської обласної фундації Товариства Червоного Хреста. Діти навчились накладати пов’язки та джгути відповідно до видів кровотечі, а також домовились з інструкторами не панікувати в складній ситуації, а навпаки – зосередитись на допомозі собі та близьким.

З десятьма головними правилами безпечного перебування вдома, на вулиці і навіть у віртуальному світі учасників табору ознайомили представники Патрульної поліції Тернопільської області. Дітлахи також мали можливість оглянути і «протестувати» патрульний автомобіль, що принесло їм багато радісних емоцій.

Ще більш впевнено та захищено почуватись під час роботи і розваг в інтернет-мережах діти навчились під час години безпеки, яку провели працівники  сектору інформаційних технологій та електронних ресурсів бібліотеки.

Не ділитись конфіденційною інформацією, повідомляти дорослих про підозрілих співрозмовників, не зловживати часом, виділеним на дозвілля за комп’ютером та гаджетом – ось головні правила безпеки, яких треба дотримуватись, аби не стати жертвою зловмисників, чи власної залежності.

Бажаємо усім безпечного і лагідного літа. Бережімо себе, близьких та Україну!