“Бібліоліто 2022”. День десятий – заключний.

Непомітно швидко та яскраво минуло наше таборове «Бібліоліто 2022». Сьогодні був заключний – 10 день, який приніс багато цікавих зустрічей, подій і трішки смутку.

Одразу після традиційної музично-патріотичної руханки до нас завітали представники дитячого журналу «Джміль», з якими діти створили пречудові картини у незвичній техніці – малювання пластиліном.

Як звучить літо на саксофоні, фортепіано та скрипці – знають працівники й учні Тернопільської музичної школи № 1 ім. Василя Барвінського. Вони виконали чудові музичні твори українських та зарубіжних композиторів. Викладачі школи запросили діток познайомитись ближче з інструментами, а також наголосили, що двері школи відчинені для усіх, хто бажає опанувати музичне мистецтво.

Цікавий сюрприз для випускників табору підготували й бібліотекарі, створивши відеозамальовку з найбільш яскравих миттєвостей таборової тусівки. Діти також отримали в подарунок фотоколажі і солодощі. Свої враження від участі в таборі, мрії та бажання таборівці залишили на плакаті «Бібліоліто 2022».

Щиро дякуємо нашим партнерам і друзям, які долучились до проведення цікавих заходів в межах літературного табору, а також самим учасникам, які заряджали нас своєю світлою щирою дитячою енергетикою.