Арт-терапевтичне заняття на тему «Веселка на долоньці»
У межах циклу «Бути собою» відбулося чергове арт-терапевтичне заняття на тему «Веселка на долоньці». 🌈🖐️
На початку зустрічі дітки знайомилися та розповідали про себе. Кожен учасник мав свою тваринку й від її імені ділився історіями, описував характер та емоції, вчились через гру висловлювати власні почуття й думки.
Під час заняття діти співали веселу пісеньку з рухами по пальчиках, а згодом обводили свої долоньки на папері та розмальовували їх різними кольорами. Після цього обговорювали, які емоції викликає кожен колір: радість, спокій, тепло, доброту чи впевненість.
Особливо цікавою стала розмова від імені тваринок — що вони могли б порадити дітям. Лунали щирі слова про те, щоб не боятися, не переживати, вірити у себе та частіше усміхатися. 💛
Заняття пройшло у теплій, дружній атмосфері та подарувало дітям багато позитивних емоцій і творчого натхнення.












