Акція “Подаруйте книгу бібліотеці”

Кажуть, коли людина перестає ЧИТАТИ – вона перестає МИСЛИТИ. Важко не погодитись із цією думкою, як і переоцінити значення книги в нашому житті.

Саме зараз, у час війни, ми особливо потребуємо цього паперового «антидепресанта», який здатний не лише відволікти і заспокоїти, але й посилити пам’ять, розвинути аналітичні здібності, критичне мислення, натренувати мозок для швидкої реакції у непередбачуваних обставинах.

На жаль, із зрозумілих причин, сьогодні держава не в змозі у повній мірі забезпечити бібліотеки новими сучасними книгами.

Та попри все, нашим завданням є втримати культурний фронт, не залишити читача без духовної поживи, забезпечити оновлення книжкових фондів. І саме ви, дорогі читачі, тернополяни, українці, можете допомогти зробити цю місію здійсненною!Якщо ви захоплюєтесь книгами так само, як і ми, маєте у своїх колекціях прочитані, добре збережені видання, якими можете поділитись з іншими – ПРИНЕСІТЬ ЇХ У БІБЛІОТЕКУ.

Цим шляхетним вчинком ви не лише поповните фонди нашої книгозбірні, але й зробите свій внесок у розвиток української культури, промоцію читання, а отже – наблизите країну до перемоги.