*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Виставка-навігатор «БібліоBook: світ англійської мови» (До року англійської мови в Україні)

24.03.2016
2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні. Відповідний указ підписав президент України Петро Порошенко.
   Це рішення ухвалене з метою сприяння вивчення англійської мови для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним з пріоритетів стратегії розвитку.
   Бібліотека – це відчинені двері в широкий світ, варто лише переступити поріг, щоб отримати різноманітну інформацію.
   Читаючи іноземні книги в оригіналі, без перекладу, можна отримати набагато більше задоволення від прочитаного, так як переклад залежить від суб’єктивної думки і навичок перекладача і не здатний передати справжні думки та емоції автора.
   До уваги юних читачів у бібліотеці розгорнута книжкова виставка «БібліоBook: світ англійської мови», на якій діти мають змогу ознайомитись з художньою та науково-популярною літературою на англійській мові:
   Hilda Stahl “Elizabeth Gail and the time for love”, “Elizabeth Gail and the trouble at Santhill Ranch”;
   Paul Hutchens: “Sugar Creek Gang on the Mexican Border”; “Sugar Creek Gang the Mystery Cave”, та інші.
   Зацікавлять відвідувачів і яскраві ілюстративні енциклопедії та словники для дітей дошкільного та шкільного віку: Зав'язкін О.В. та Тележнікова Т.М. «Англо-український словник для дітей у малюнках»; Волт Дісней «Великий дитячий словник»; Англо-український фразеологічний словник ( близько 30 тис. фразеологізмів).
Протягом тижня відбувались зустрічі з улюбленими письменниками, їх новими книжками, літературні подорожі, ігри та вікторини, різноманітні конкурси та акції, майстер-класи, презентації – все це було в нашій бібліотеці. І звичайно, одного тижня для реалізації такої програми замало, тому свято читання продовжує тривати далі.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 42, всього 931
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua