Про нас / Приймальня бібліотекаря

*** Вітаємо на нашому сайті! ***
Консультаційні поради:

Шановні колеги !

        До обласної бібліотеки для дітей надходять численні запити від заступників директорів по роботі з дітьми ЦБС щодо навантаження по основних показниках роботи на 1 бібліотекаря та офіційний документ, який би це передбачав. Пропонуємо Вам звернутися до офіційно-існуючого на сьогодні джерела (хоча, на жаль, застарілого): „Временные типовые штаты централизованых библиотечных систем...” від 29.01.1979р. №53, текст якого ми для Вас розмістили на сайті ТОБД.
      Вам необхідно звернути увагу на другий розділ „Типовых временных штатов…” який передбачає дані, які Вас цікавлять. Вони будуть корисними для ЦДБ, центральних міських (районних) дитячих бібліотек, міських бібліотек-філій для дорослих і дітей, а також сільських бібліотек-філій, ЦБС.
Відповідь на питання, яке Вас цікавить Ви зможете знайти у тексті документа (п. 7). Корисними будуть також матеріали щодо визначення групи по оплаті праці для ЦБС, введення додаткових посад, відсутність навантаження на працівників не обслуговуючих відділів бібліотеки, бібліографа, методиста, заступника директора ЦБС, тощо. Просимо ще раз нагадати працівникам трудових колективів дану постанову, звернути увагу на показники, зазначенні в документі і бажано дотримуватись вказаних норм даного документу так як, від цього залежить подальше існування бібліотеки та її структурних підрозділів.

    Детальна інформація міститься в розділі "Скарбничка методиста" - Консультації - Бібліотекарю в записник - ПРИКАЗ МИНКУЛЬТУРЫ СССР ОТ 29