*** Вітаємо на нашому сайті! ***
          (26.03. - 01.04.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів
Дж.Р.Р. Толкін "Гобіт"


    Толкін, Дж. Р.Р. Гобіт, або Туди і звідти / Джон Рональд Руел Толкін ; пер. Олена О'Лір. – Львів : Астролябія, 2017. – 384 с. – ISBN 978-617-664-115-5.
 
  Твір оповідає про подорож домувальника Більбо в компанії гномів та чарівника Ґандальфа до гори Еребор. Дорогою вони потрапляють у різні пригоди, щоб врешті перемогти дракона Смоґа, котрий прогнав гномів з батьківщини, і повернути привласнені ним скарби. Продовженням казки є трилогія "Володар перснів".         (19.03. - 25.03.) найбільшим читацьким попитом користувалась:
 
у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів повість
Сашка Дерманського "Маляка принцеса Драконії"     Дерманський, С. Маляка - принцеса Драконії / Сашко Дерманський; обкл. В.Богданюк, Ф.Сергеєва; іл. В.Богданюк. - Вид. 2-ге. - Вінниця : Теза, 2017. - 157 с. : іл. - (Маляка). - ISBN 978-966-421-200-4.

    Як розпізнати і правильно проковтнути принцесу. Саме такому навчають... у драконячій школі. Та Драго і Пиптик, учні - дракончики, вважають, що все те — нудота. Бо де ж вони є, ті принцеси? Нема їх давно. А може, й не було ніколи.
       
Бо як же ти знатимеш, що перед тобою — справжнісінька принцеса? От і Драго і Пиптик не знали, доки не довелося летіти на її пошуки.
               
              (25.02. - 4.03.) найбільшим читацьким попитом користувалась:


у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів повість
Івана Андрусяка "Стефа і Чакалка"
 

   
   Андрусяк, І. Стефа і Чакалка : казково-пригодницькі повісті / Іван Андрусяк. Художник Ольга Кузнецова - К.: Фонтан казок, 2016.- 240 с., іл.

   
 Гадаєте, все це вигадки дорослих, а насправді Чакалка ніколи нікого не забирала до темного-темного лісу? Ох, ні… Принаймні дівчинка Стефа і її друзі чудово знають, як воно все відбувається насправді і з чим можна зіткнутися ТАМ! Знають, що буває з акулою, котра проковтнула шльопанці; від чого шаліє великий український мореплавець Миклухо-Маклай; якою гидотою Чакалка годує поцуплених дітлахів; ба навіть бачили заповітну мрію кожного шкодливого учня – справжнісінькі руїни школи!

А про все це вам із добрим гумором оповів колись дуже серйозний і страшенно дорослий письменник Іван Андрусяк, котрий стверджує, що за час написання цієї повісті й сам геть здитинів…

 


у відділі обслуговування учнів 5-11 класів
Ґрьонтведт Ніни Елізабет"Суперліто"

 
      Ґрьонтведт Н. Суперліто : повість / Ніна Елізабет Ґрьонтведт. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. -344 с. : іл.

     Уда знову повертається, з новим щоденником і новими історіями про своє суперліто. Дівчинка подорослішала – і в неї тепер купа справ: випускний у молодшій школі, шкільна закоханість, канікули в літньому таборі, пригоди і... ще одна закоханість? Сторінки щоденника швидко заповнюються: Уда записує туди свої вагання й сумніви і переконується, що щасливі й нещасливі миті в житті завжди поруч.


(5.02. - 11.02.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів повість
Івана Андрусяка "Пінгвінік"

 
    Андрусяк, І. Пінгвінік: повість / Іван Андрусяк. - К.: Грані-Т, 2013.- 82 с., іл.
 
    "Пінгвінік" Івана Андрусяка – чи не перша в сучасній українській літературі психологічна повість для дошкільнят, у якій цікаво й доступно мовиться про адаптацію малюка в садку, про складнощі й радощі дитячих взаємин.

(15.01. - 21.01.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Галини Вдовченко "36 і 6 котів-детективів"

 
   Вдовченко, Г. 36 і 6 котів детективів: для мол. та серед. шк. віку/ Галина Вдовченко; худож. оформ. Н. Гайди. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2017.-141с.
 
 
   У цій  книзі пригоди 36 і 6 котів продовжуються! Тепер у котів новий талант – до дряпопису. Їхні картини прикрасили стіни господаревої кав’ярні, але ненадовго… Стався злочин. Хто візьметься розслідувати дивне зникнення? Хто розкриє таємницю вісьмох липових дощечок? 36 і 6 котів детективів беруться до справи…

 
 

(09.01. - 14.01.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Яна Екгольма "Людвіґу Прехитрому - ура-ура-ура!"

 

   Екгольм, Ян Людвігові Прехитрому — ура, ура, ура! / Ян Екгольм. - Харків: Школа, 2015. - 144 с.: іл. - (Дитячий бестселер).


Відома казкова повість шведського письменника Яна-Олафа Екгольма розповідає про незвичайну дружбу і пригоди лисенятка та курчатка. Заради цієї дружби руде лисенятко Людвіґ Чотирнадцятий допомагає врятувати курячу родину, а пухнасте курчатко Тутта Карлсон вирушає у далекий небезпечний ліс, прямісінько у лисяче лігво.
 
 (02.01. - 07.01.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Джанні Родарі "Планета новорічних ялинок"


Картинки по запросу Джанні Родарі


   Родарі, Дж. Планета новорічних ялинок / Переказ С. Андрющенко; іл. С. Железняк. - К.: Рошен, 2013. - 25 с.: іл.


За мотивами казки Джанні Родарі "Планета новорічних ялинок".