*** Вітаємо на нашому сайті! ***
(11.12. - 17.12.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
"Мандрівка святого Миколая"
   
 Мандрівка святого Миколая: антологія: легенди, казки, оповідання / Упорядник З. Жук. - Львів: Свічадо, 2007 . - 180 с.

    
Напевне, кожна українська дитина з нетерпінням чекає на День святого Миколая. Мандрує небесний опікун світом, несе свої гостинці для всіх чемних і слухняних: іграшки, солодощі та звичайно ж книжки. Свої твори про святого Миколая подарувало юним читачам багато українських письменників.
    В антології зібрано оповідання, казки, нариси українських письменників про свято на честь святого Миколая. Це твори, які вже добре знані українському читачеві, а також низка оповідань і казок, що пропонуються читацькій увазі вперше. Містить видання і переказ житія святителя Миколая, і кілька найвідоміших українських народних легенд про його чуда. А насамкінець збірника додано нарис про те, як потрапив архиєпископ Мирликійський на сторінки книжок для дітей.
    Книга призначена для дітей молодшого, середнього шкільного віку та родинного читання. Стане вона в пригоді вчителям української літератури, українознавства, християнської етики, катехитам, служителям недільних шкіл і християнських гуртків.
 
 

(04.12. - 10.12.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
 Тадеуша Конвіцького "Хроніка любовних подій"

 
     Конвіцький, Т. Хроніка любовних подій: роман / Тадеуш Конвіцький; пер. з пол. Б. Антоняк; худ. Я. Філевич. - Львів: Урбіно, 2012. - 224 с.: іл.

   «Хроніка любовних подій» - знаменитий роман, за яким Анджей Вайда зняв не менш знаменитий фільм. Дія цього сповненого романтичної ностальгії твору відбувається в довоєнному Вільні, а історія першого кохання переплітається з Історією (з великої літери), коли в повітрі вже відчувається запах пороху й звуки гарматних пострілів, стогони землі, яку невдовзі терзатиме війна. Юний випускник гімназії Вітек готується стати славетним лікарем, щоб люди забули про його незаслужено звинуваченого в розтраті чужих грошей батька-самогубця. Та напередодні випускних іспитів усі плани перекреслює перше всепоглинаюче кохання...

(27.11. - 03.12.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та  учнів 1-4 класів книга
"Зима"


 Зима: хрестоматія для позакласного читання / худ. оформл. О. І. Злобіної; мал. С. В. Попова. - Х.: Ранок-НТ, 2004. - 128 с.

    Збірка містить твори видатних українських письменників, вірші, народні прикмети, прислів'я та приказки, загадки про красу зимової природи. У ній також розповідається про те, як святкують Новий рік у різних країнах світу.
  Для учнів і вчителів початкових класів, студентів педагогічних вищих закладів та педагогічних училищ, батьків.

(20.11. - 26.11.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та  учнів 1-4 класів книга
Всеволода Нестайка "Принцеса Іванна"


Картинки по запросу Всеволод Нестайко

Нестайко, В. Принцеса Іванна. Дивовижні пригоди незвичайної принцеси: повість-казка / Всеволод Нестайко; худож. О. Воронкова. - К.: Країна Мрій, 2015.- 64 с.: іл

У цій казці принцеса Іванна геть не схожа на принцес, про яких звикли читати діти, адже їй не сидиться у палаці, їй зовсім не хочеться танцювати на балах. То про що ж мріє сучасна принцеса? Про це і дізнається юний читач із нової казки відомого українського письменника. 

(13.11. - 19.11.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та  учнів 1-4 класів книга
Зірки Мензатюк "Казочки-куцохвостики"

Мензатюк, Зірка Казочки-куцохвостики : [для дітей дошк. віку] / З. З. Мензатюк; худож. С. Хміль. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2006. - 32 с.


 
 

(06.11. - 12.11.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Люка Бессона "Артур і заборонене місто"

 

Бессон, Л. Артур і Заборонене місто: [роман : для дітей] / Л. Бессон ; пер. з фр. Є. Морозової. - Київ : Махаон-Україна, 2005. - 320 с. 


Артура, принцесу Селенію і принца Барахлюша, героїв першої книжки Люка Бессона "Артур і мініпути", чекають нові пригоди. Щоб допомогти мініпутам в боротьбі з їхнім заклятим ворогом, Жахним Упирем і звільнити Артурового дідуся, друзям доведеться зазнати багатьох випробувань: приручити велетеньського павука, обдурити підступного Мракоса і врятуватись від потопу, що загрожує змести все на своєму шляху. Допомоги сподіватися їм годі, розраховувати можна лише на власну кмітливість, спритність та хитрість...


(30.10. - 05.11.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Штефані Далє "Лілія, маленька принцеса ельфів"

 
Картинки по запросу Лілія, маленька принцеса ельфів
Далє, Ш. Лілія, маленька принцеса ельфів: для дітей дошк. віку. - Харків: Ранок, 2017. - 32 с.: іл. - ("Книги Штефані Далє").

Лілія, маленька принцеса ельфів розгубилась. Квітки латаття на Чарівному озері більше не розкриваються. Через це її подруга, водяна німфа Фрея, не може полишити озеро. Але ж вона так хотіла потрапити на свято ельфів, яке ось-ось мало розпочатися! Лілія вирішила допомогти подрузі. Чи вдасться їй розкрити загадку квітів? Отже, хутчіш до країни ельфів!(23.10. - 29.10.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Андрія Кокотюхи "Таємниця підводного човна"


Кокотюха, А. Таємниця підводного човна: пригодницька повість: [для сер. шк. віку] / Андрій Кокотюха; худ. А. Василенко. – К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2013. – 272 с.: іл. 

Вони шукали й знаходили скарби по всій Україні — на землі і під землею. Тепер на часі — підводні пригоди. У Криму, на темному дні загадкової бухти, лежить «Сом» — один із перших підводних човнів Українського Чорноморського флоту. Майже сто років тому його затопила команда, щоб він не дістався ворогам молодої Української держави.
На борту «Сома» — справжній скарб, що може розкрити чимало таємниць і змінити уяву про один із героїчних епізодів нашої історії. Але що за чудовисько стереже вхід до цієї бухти? І хто ще полює за цим підводним скарбом, аби заволодіти ним і знищити таємницю? Про це хочуть дізнатися наші давні знайомі, невтомні шукачі скарбів: київські хлопці Данило й Богдан, їхня приятелька Галка з Полтавщини та незмінний член безстрашної команди, бойовий африканський страус на ім’я Футбол.
Третя частина популярної детективної серії з життя сучасних школярів, що полюють за скарбами, пропонує ще більше пригод і несподіваних відкриттів. А ще нагадує: свою країну треба любити… Новий пригодницький детектив популярного українського письменника Андрія Кокотюхи захоплює з першої до останньої сторінки.


 
(16.10. - 22.10.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Енна Файна "Борошняні немовлята"Файн, Е. Борошняні немовлята : повість / Енн Файн; пер. з англ. Т.Савчинська» худож. ред. Назар Гайдучик. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2016. - 173 с.
      Незабаром щорічний конкурс наукових досліджень. Проте розбишакам з класу пана Картрайта не пощастило працювати над такими крутими проектами, як мильна фабрика, личинкова ферма чи кремові вибухівки. Натомість їм дістаються борошняні немовлята — симпатичні шестифунтові мішки, з яких ні на мить не можна спускати очей. Чи не забракне хлопцям терпіння? Чи справді цей експеримент матиме неймовірні наслідки? Чи може мішечок борошна змінити долю чотирнадцятирічного бешкетника? За цю книжку Енн Файн отримала Вайтбредську премію та медаль Карнеґі.

 


(09.10. - 15.10.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Йоанни Ягелло "Тирамісу з полуницями"


Ягелло, Й. Тирамісу з полуницями: роман / Йоанна Ягелло ; пер. з пол. Б.Антонак; обкл. Н.Кушнір. - Львів: Урбіно, 2017. - 296 с.

У другом класі ліцею Лінка нарешті втілює свою мрію: вона створює власний блог, де регулярно пише про все, що здається їй важливим. Її кохання з Адріаном триває, дівчина на сьомому небі від щастя! І Лінка вже не уявляє собі життя без роботи, шукає її – і знаходить! За всім цим у неї дедалі менше часу на відверті розмови з подругою, Наталією. А в тієї багато чого змінилося… Це книжка про те, як мало ми знаємо навіть про найближчих нам, найрідніших людей. Лінка не підозрювала, з якими проблемами змагається Наталія, не знала, що молодший братик має в школі серйозні проблеми, не здогадувалася, чому раптово змінилася Рута, у якої вона працює. На щастя, ніхто з нас не є самотнім островом. Головне – вчасно помітити, підтримати, допомогти.


 
 
(02.10. - 08.10.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-9 класів книга
А. Сульбірґга "Суперкруті догралися"
Суперкруті догралися обкладинка

Сульберґ, А. Суперкруті догралися: повість / А. Аудгільд Сульберґ; пер. з норв. Наталії Іваничук. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. - 192 с.

Раніше Анне Беа, Нільсові та їхнім друзям із найнижчої у школі касти не давали спокою суперкруті. Та, схоже, крутелиці так уже допекли одна одній і всім навколо, що з ними перестали рахуватися. Тепер друзі можуть перевести подих і разом святкувати свою несподівану свободу. Але чи так уже й легко бути суперкрутими і популярними? Чи треба бути у вищій касті, щоб виступати у найкращому шкільному гурті? І чи зможуть нижча і вища касти знайти спільну мову? Все вирішиться під час найфантастичнішої гелловінської вечірки, на яку вас теж запрошено.
(17.07. - 23.07.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Давида Гроссмана "З ким би побігати"
 
Результат пошуку зображень за запитом

Гроссман, Д. З ким би побігати: роман / Давид Гроссман; пер. з івр. В. М. Верховня; худож.-оформ. В. М. Карасик. – Харків: Фоліо, 2016. – 348с.: іл. – (Карта світу). – ISBN 978-966-03-5083-0 (Карта світу), ISBN 978-966-03-7572-7.

Роман «З ким би побігати» вийшов друком у 2003 році. В ньому розповідається про підлітків — про їхню самотність, переживання, наркотики, невміння порозумітися у сучасному житті, а ще про щиру дружбу, відданість, самопожертву і, звичайно ж, про кохання у жорстокому і небезпечному світі. 

 


 


(10.07. - 16.07.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Неле Мооста "Моллі Махлюй - маленька чарівниця. Тільки не зрада!"
 
Моост Нелє "Моллі Махлюй - маленька чарівниця!". - К.: Грані-Т, 2007. - 96 с.: іл.

Відтоді, як Труд Злуд змушена бути привітною з усіма, життя мешканців будинку на вулиці Негоди 777 стало більш веселим і приємним...
Коли з Бразилії прилітає відомий чарівник і танцюрист самби Альфонсо, усі мешканці святкують його приїзд на гучній вечірці. А чарівничий нагляд навіть надає Моллі особливий дозвіл користуватися "Великим довідником чарів для чарівниць і чарівників, старших за 100 років", не чекаючи досягнення відповідного віку! Але тут знову активізується підступна Труд, яка хоче намовити Моллі зрадити своїх друзів, а в цьому разі дівчинка назавжди втратить уміння чаклувати!(03.07. - 09.07.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Галини Ткачук "Вікно до собаки"

   Ткачук, Г. Вікно до собаки: повість / Галина Ткачук. 2-е вид., без змін. — К.: Грані-Т, 2012. — 120 с.: іл. (Сучасна дитяча проза). 

   Якщо ви знайшли вікно до собаки — вам неймовірно пощастило! Тому що це початок пригод — таких карколомних, барвистих, несамовитих, про які ви досі могли хіба мріяти. Золота рибка виконає ваше заповітне бажання, а веселий і балакучий Ласло Здобич понесу вас крізь час і простір — може, аж до моря... Утім, нічого в світі не буває просто так, а за все — і добре, і погане — приходить відплата. І її ви, разом із героями цієї книжки, теж пізнаєте сповна!
    Пригодницька повість молодої письменниці Галини Ткачук «Вікно до собаки», удостоєна першої премії конкурсу «Золотий лелека», не лише захопить маленького читача, а й дотепно, цікаво і красиво пояснить йому наслідки багатьох його бажань і вчинків.(26.06. - 02.07.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Лусі Мод Монтгомері "Емілі з Місячного Серпа"


Монтгомері, М. Емілі з Місячного Серпа / Лусі Мод Монтгомері; пер. з англ. О. Бурячівського; іл. І. Ключковської. - Львів: Свічадо, 2014. - 416 с.


Героїня роману, дівчинка Емілі — сирота. Її, що втратила матір, а згодом і батька, беруть на виховання родичі матері. Відтак вона звикає до нової родини, пристосовується до нового, незвичного середовища, набуває щирих і відданих друзів, розвиває свій літературний хист, аби в майбутньому стати відомою письменницею. Пізнання свого внутрішнього і навколишнього світу, часто болісне становлення юної особистості, непересічної і щедро обдарованої — така наскрізна дія роману.(19.06. - 25.06.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Віґдіса Йорта "Йорґен+Анна=любов"
 
Йорт, В. Йорген + Анна = любов: роман / Відгіс Йорт; пер. з нор. Н. Іваничук. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2014. - 160 с. 

Анна непосидюща, весела десятилітня дівчинка, яка понад усе любить таємниці, лазити по деревах і гасати на велосипеді. Та ось у її класі з’являється новачок, Йорґен, і звичний світ Анни перевертається догори дриґом, бо вона вперше в житті закохується. На її шляху стають численні суперниці, але Анна готова на все, щоб здобути прихильність Йорґена. Бо ж коли йдеться про кохання, усі засоби дозволені, хіба ні? ...


 (12.06. - 18.06.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
М. і Т. Прохаськів "Хто зробить сніг"

Прохаські, М. та Т. Хто зробить сніг: для мол. шк. віку / М. та Т. Прохаські. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2013. - 72 с.: іл. 
 
Ця книжка унікальна, з якого боку не поглянь. Перша дитяча книжка Тараса Прохаська та перший досвід Мар’яни Прохасько у ролі ілюстратора. Тепла казка по родину кротів та їх тринадцять кротенят, про дружбу та взаємодопомогу, про турботу та домашній затишок, а також про те, хто насправді робить сніг…


(05.06. - 11.06.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Роальда Дала "ВДВ" ("Великий Добрий Велетень")

 

Дал, Р. ВДВ (Великий Дружній Велетень): повість / Роальд Дал; перекл. з англ. В. Морозов. – 2-е вид. – К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2014. – 266 с.: іл. – ISBN 978 – 617 – 585 – 054 – 1.

ВДВ (Великий Дружній Велетень). Просто геніальна книга! Одна з найкращих і найпопулярніших казкових повістей Р. Дала
«Я пишу лише про те, що забиває дух або смішить. Діти знають, що я завжди на їхньому боці», — ці слова Роальда Дала дуже точно відображають зміст і характер однієї з найблискучіших його дитячих повістей під назвою «ВДВ».
Веселі, зворушливі і моторошні пригоди семиметрового велетня та маленької дівчинки Софії давно стали настільною книжкою для юних читачів Західної Європи та США.
Софія та ВДВ вирішили втілити один надзвичайно сміливий план, який має порятувати людей від почварних велетнів-людожерів... Серед героїв книжки — англійська королева, головнокомандувач військово-повітряних сил, велетні — Тілогриз, Костохруст, Угорлоковтач та інші.
«ВДВ» часто називають «Книгою №1» сучасної світової дитячої літератури.


 
(29.05. - 04.06.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Сергія Ухачевського "Казка старого мельника"

 

Ухачевський, С. Казка старого мельника: казка / Сергій Ухачевський; іл. Юлії Стахівської. – Львів: Кальварія, 2015. – 104 с.: іл.
 
До родового маєтку повертається герой війни пан Адам. Він застає рідну землю в біді. Поки його не було на батьківщині, там облаштувалися песиголовці та повітрулі. Чорні сили намагаються знищити усе живе і вільне. Люди, звірі, рослини об’єднується, аби перемогти зло. Здається, що подолати песиголовців і повітруль неможливо. Але завдяки впевненості у перемозі світла, любові, мужності та наполегливості головних героїв Христини та Миколки ця історія закінчується щасливо.
Чого і вам бажаємо.
 


(22.05. - 28.05.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Оксани Лущевської "Задзеркалля"Лущевська, О. Задзеркалля: повість : для сер. шк. віку / Оксана Лущевська. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2016. – 128 с.


Нікому не подобається лежати в лікарні. Але тут у Сашки є Ростя – її перше справжнє кохання. Тож вона почувається щасливою, аж доки на сусідньому ліжку не опиняється знайома дівчина Діна за крок від смерті. Підступні подруги, легковажні хлопці, такі складні й незрозумілі батьки... Хто винен, що Дінка стрибнула в Задзеркалля? І чи вдасться їй знайти дорогу назад, якщо Сашка цього дуже-дуже захоче?

(15.05. - 22.05.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Малгожати Стрековської-Заремби "Філіпек і дівчатка"


Стрековська-Заремба, М. Філіпек і дівчатка: для дітей мол. та серед. шк. віку / Малгожата Заремба-Стрековська; пер. з пол. Ірини Котлярської-Фесюк;  іл. Йоанни Загнер-Колат. – Харків: Школа, 2016. – 144 с.: іл. – (Нова дитяча книга).

Філіпек і дівчатка  - четверта книга про веселого бешкетника Філіпека та його друзів. Кумедні історії розсмішать як дітей, так і дорослих.
Кмітливий Філіпек та його нерозлучні друзяки виявляють, що дівчата мають велетенський вплив на їхнє життя. Адже саме вони роблять геть нестерпним хлопчаче буття: то у змаганні виграють, то найочікуваніший футбольний матч зіпсують, а що робить із хлопцями закоханість — годі й казати. Боротьба за рівність і справедливість у хлопчачо-дівчачих взаєминах обертається для малого розумника і його друзів новими кумедними пригодами.
 (08.05. - 14.05.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
"Казки Лірника Сашка"


Лірник, С. Казки Лірника Сашка / Сашко Лірник; іл. Інокентія Коршунова. - К.: Зелений пес, 2014. - 72 с.: іл.

Нова книжка “Казки Лірника Сашка”, що побачила світ у видавництві “Зелений Пес” Братів Капранових, набула неабиякого розголосу завдяки своєму привабливому оформленню та ілюстраціям талановитого художника Інокентія Коршунова. “Мої казки – той щасливий випадок, коли подобаються і дітям, і дорослим. Я розказую їх – і всі слухають. І тішаться всі. Це жанр, який я сам вигадав, – українська химерна казка, – і в ньому кожен знаходить щось для себе. Хтось – цікаву оповідь, хтось – гумор, хтось – дивовижні пригоди, ще хтось – романтику, або й народний характер і побут”, – говорить про нову книгу Сашко Лірник. 

(01.05. - 07.05.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Бруно Ферреро "365 коротких історій для душі"


  Ферреро, Б. 365 коротких історій для душі / Бруно Ферреро. - Львів: Свічадо, 2012. - 456 с.

     У цій книжці зібрано короткі, але такі милі нашому серцю історії на кожен день. Ці оповідання - наче промінчик сонця, що освітлює і зігріває душу. Досить уважно прочитати, замислитися - і можна побачити, як над нами відкривається небо. Тоді стає так легко жити і з’являються сили, щоб змінити на краще себе і весь світ довкола.
 


(24.04. - 30.04.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Зірки Мензатюк "Чарівні слова"Мензатюк,  З. Чарівні слова: казочки про мову / Зірка Мензатюк; худ. Корнелія Коляджин. – Чернівці: Букрек, 2016. – 48 с.


Можна гратися зі звуками, буквами та словами і при цьому добре засвоювати український правопис. Про незвідані таємниці рідної мови йдеться у казочках про мову від Зірки Мензатюк. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.(17.04. - 23.04.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Олександра Гавроша "Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу"

 
Гаврош, О. Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу: пригодницька повість / Олександр Гаврош. – Вид. 2. – К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2016. – 176 с.: іл.

Пригодницька повість відомого дитячого письменника Олександра Гавроша розповідає про яскраві пригоди неперевершеного гірського силача Івана Сили. Прототипом головного героя повісті став легендарний закарпатський богатир Іван Фірцак, який виборов звання чемпіона Чехословаччини та Європи з кількох видів спорту і об’їздив півсвіту, виступаючи в цирку, де здобув чимало яскравих перемог.

2013 року на основі цієї повісті було знято перший в третьому тисячолітті український дитячий фільм «ІВАН СИЛА», графічними кадрами з якого проілюстроване видання.
(10.04. - 16.04.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Ірини Порхун "27 причин читати книгу"Порхун, І. 27 причин читати книгу: [для дітей мол. шк. віку] / Ірина Порхун. - Київ: Агентство по розповсюдженню друку, 2016. – 88 с.: іл.
 
«Чи так сталося, що тебе не вражає сама ідея читання?» – запитує автор і розкриває таємниці мистецтва прочитання текстів, адже читання і сьогодні є популярним і захоплюючим заняттям. Хоча книга призначена для дітей молодшого шкільного віку, вона стане активним помічником батьків та вчителів. На сторінках видання ви знайдете і список з короткими анотаціями 27 семи книг, які варто прочитати. Прочитавши книги і відправивши відповідні анкети на вказану адресу, дитина має змогу отримати грамоту почесного читача. Тож читаймо і запрошуймо до читання!!!
(03.04. - 09.04.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Марії Паар "Тоня Ґ
ліммердал"


Парр, М. Тоня Ґліммердал: повість / М. Парр. - Вінниця: Теза, 2012. - 251 с.: іл. - (Пригодницька бібліотека). 

Тоня Ґліммердал — єдина дитина в Ґліммердалі. Такого жвавого дівчиська тут давно не було. Найкращий Тонин друг — непривітний Ґунвальд, якому 74 роки, і знають вони одне одного, як облуплених. Та чи справді це так? Коли Ґунвальд потрапляє в лікарню з переламом шийки стегна, Тоні відкривається його величезна таємниця, що навіки може зруйнувати затишне життя Ґліммердалі. Поки весна воює зі снігом і змушує гори сяяти, а річ клекотіти, маленька шура-бура Ґліммердала із усіх сил прагне, що її найкращий у світі друг Ґунвальд був щасливий і знову почав гра на скрипці. Головний її девіз — спритність і впевненість!
Повість «Тоня Ґліммердал» отримала високі відзнаки у Норвегії
та за кордоном. Для молодшого шкільного віку.
 (27.03. - 02.04.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Йозефа Чапека "Оповідання про песика і кицю"Чапек,  Й. Оповідання про песика й кицю. Як вони разом господарювали та ще багато про що / Йозеф Чапек; худож. О. Курдюмова. – Харків : Віват,  2016. – 79 с.: іл. – (Мрійники).
   
Швидше відкривайте книжку знаного чеського письменника Йозефа Чапека! Познайомтеся з милими й добрими тваринками, які чого тільки не вміють: мити підлогу, пекти торт і навіть давати вистави! А головне  –  вони дуже полюбляють веселитися з дітками!(20.03. - 26.03.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Марії Паар "Тоня Ґ
ліммердал"


Парр, М. Тоня Ґліммердал: повість / М. Парр. - Вінниця: Теза, 2012. - 251 с.: іл. - (Пригодницька бібліотека). 

Тоня Ґліммердал — єдина дитина в Ґліммердалі. Такого жвавого дівчиська тут давно не було. Найкращий Тонин друг — непривітний Ґунвальд, якому 74 роки, і знають вони одне одного, як облуплених. Та чи справді це так? Коли Ґунвальд потрапляє в лікарню з переламом шийки стегна, Тоні відкривається його величезна таємниця, що навіки може зруйнувати затишне життя Ґліммердалі. Поки весна воює зі снігом і змушує гори сяяти, а річ клекотіти, маленька шура-бура Ґліммердала із усіх сил прагне, що її найкращий у світі друг Ґунвальд був щасливий і знову почав гра на скрипці. Головний її девіз — спритність і впевненість!
Повість «Тоня Ґліммердал» отримала високі відзнаки у Норвегії
та за кордоном. Для молодшого шкільного віку.
 


 
(13.03. - 19.03.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Андрія Бачинського "Детективи в Артеку, або команда скарбошукачів"

 

Бачинський, А. Детективи в Артеку / Андрій Бачинський. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2014. - 190 с. 

Головні герої повісті – школярі з різних куточків України Антон, Сашко, Сергій та Оленка, що разом відпочивають у знаменитому таборі. Попри неприємний початок знайомства діти скоро стають справжніми друзями. Почувши легенду про коштовності знаменитої французької авантюристки Жанни Ламотт, яка останні роки свого життя провела в Криму, герої вирушають на пошуки скарбів. Несподівано для себе вони стають фігурантами цілих двох кримінальних історій, з яких виходять із гідністю.

 

(06.03. - 12.03.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Д. Лондона "Північна одіссея"

 
Картинки по запросу Лондон Д. Північна одіссея
Лондон, Д. Північна одіссея: новели / Джек Лондон; перекл. Д.О. Радієнко, Володимир Горбатько. - Харків: Фоліо, 2013. – 409 с.

Джек Лондон (1876–1916) — видатний американський письменник, автор багатьох романів, повістей і оповідань, головним постачальником сюжетів для яких було його власне життя, що є найцікавішою з історій, ним створених. Недовге, але насичене, воно вражає кількістю пригод, труднощів і небезпек, які випали на долю письменника. Тому і твори його такі виразні та достовірні, сповнені вогню й почуттів, а герої — живі і яскраві — назавжди підкоряють серця.Багатогранний талант Джека Лондона повною мірою розкрився в його новелах, найкращі з яких і увійшли до цієї книжки.


(27.02. - 05.03.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
О. Гавроша "Пригоди тричі славного розбійника Пинті"


Результат пошуку зображень за запитом

Гаврош, О. Пригоди тричі славного розбійника Пинті: повість / Олександр Гаврош; іл. Світлани Радчук. – Тернопіль: Навчальна книга-Богдан, 2016. – 208 с.: іл. – (Богданова шкільна наука). – ISBN 978-966-10-3625-2 (серія), ISBN 978-966-10-2143-2.

"Українська сила" – це серія захоплюючих і веселих книг про легендарних українців, сильних духом і тілом богатирів, героїв, силачів і навіть... розбійників – якщо вони такі благородні, оспівані у легендах і казках справедливі опришки, як тричі славний Григір Пинтя".

Іншими словами, якщо коротко – це історія про українського Робіна Гуда. Історія, написана дійсно весело, розумно – і просто дуже 

цікаво. Історія, яка читається буквально за один вечір – і після останніх слів якої одразу шкодуєш, що книжка вже скінчилася. Історія, якої, гадаю, дуже не вистачало нашим дітям – бо тоді б вони точно гралися не в того самого Робіна Гуда, а – в Пинтю...

 

(20.02. - 26.02.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Андрія Бачинського "Детектив в Артеку, або команда скарбошукачів"

Бачинський, А. Детективи в артеку / Андрій Бачинський. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2014. - 190 с. 

Головні герої повісті – школярі з різних куточків України Антон, Сашко, Сергій та Оленка, що разом відпочивають у знаменитому таборі. Попри неприємний початок знайомства діти скоро стають справжніми друзями. Почувши легенду про коштовності знаменитої французької авантюристки Жанни Ламотт, яка останні роки свого життя провела в Криму, герої вирушають на пошуки скарбів. Несподівано для себе вони стають фігурантами цілих двох кримінальних історій, з яких виходять із гідністю.

(13.02. - 19.02.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Андрія Бачинського "100 дицибелів тиші"

 
Картинки по запросу Андрія Бачинського 100 децибелів тиші
Бачинський, А. 140 дицибелів тиші /Андрій Бачинський. - Л.: Видавництво Старого Лева, 2015. - 127 с.

В автомобільній аварії юний музикант Сергій втрачає не тільки батьків, сестричку, але й слух. Він мусить навчитися по-новому спілкуватися з ровесниками в інтернаті, подолати зневіру і відчай, аби важка втрата не вбила в ньому повністю бажання жити. А також – вирватися зі злочинного кола і врятувати названу сестру від лиха...
(06.02. - 12.02.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
А. Мілна "Вінні-Пух"Мілн, А. Вінні Пух: казка / А. Мілн. - К.: Казка, 2002. - 96 с.: іл.


(31.01. - 05.02.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Вальдемара Бонзельса "Пригоди бджілки Майї"Бонзельс, В. Пригоди бджілки Майї / Вольдемар Бонзельс; пер. з нім. Р. Матієва; худ. Я. та С. Гавриші. - Тернопіль: Богдан, 2012. - 200 с.: іл.

Гадаєте, навчатися, з радістю пізнавати світ і потрапляти у різні халепи можуть тільки діти?.. Помиляєтеся! Казкова бджілка Майя, яка не погоджується жити за строгим і чітким розкладом свого вулика, робить це справді талановито. Вона прагне щодня літати все далі й далі, вище й вище, підкорюючи нові й нові простори. Бджілка мріє познайомитися з різними мешканцями нашої чудової планети, а особливо – людиною! Майя прагне знайти нових друзів та стати незвичайною, видатною бджолою. Що з цього вийшло – дізнаєтеся, прочитавши книгу відомого німецького письменника Вольдемара Бонзельса «Пригоди бджілки Майї».


 
(23.01. - 30.01.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Ізабель Абеді "Секретна місія Лоли"

 

Абенді, І. Секретна місія Лоли. Кн. 3 / Ізабель Абеді; іл. Дагмар Генце. – Харків: Ранок, 2012. – 222 с.
 

Ночами Лола перетворюється на знаменитого секретного агента на ім’я Джейн Фонд і рятує світ. Та вдень роль супершпигунки вдається їй зовсім не так добре. А тим часом ресторан, що належить її батькові, переживає важкі часи: відомий критик загрожує написати про нього розгромну статтю, яка відверне від ресторана й тих небагатьох відвідувачів, які є нині. І все це через те, що офіціантка висипала на штани критика склянку кубиків льоду, а симпатичного хом’ячка прийняли за пацюка! Становище треба будь-що виправляти! І Лола зі своєю подругою Фло, як справжні секретні агенти, вистежують цю людину. Їхня місія полягає в тому, щоб знищити текст убивчої статті, перш ніж її встигнуть надрукувати. Завдання ускладнюється ще й тим, що Лола закохується в сина свого запеклого ворога.

 
 
(16.01. - 22.01.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Сергія Гридіна "Не такий"

Гридін, С. Не такий: повість для підлітків: [для ст. шк. віку] / С. Гридін; іл. Н. Гайди. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2013. - 176 с.: іл. - (Майже дорослі). 

Ця книга вражає своєю відвертістю. Про школу, родину, суспільство, полишених самих на себе дітей, і взагалі про життя, яким воно є – без прикрас і без купюр, сповнене суворих реалій і випробувань. Може, хтось скаже, що бути дитиною, тим паче підлітком – просто. Але якщо ти відрізняєшся від решти, скажімо, надмірною вагою, тобі не оминути зневаги і знущань однолітків і навіть дорослих. Однак у тебе залишається шанс знайти в собі силу піднятися над своїми образами, зусиллям волі змусити себе стати «таким», який порятує не лише себе, а й простягне руку допомоги слабшому.
(09.01. - 15.01.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Олександра Есаулова "Антивірус"


 
Есаулов, О. Ю. Антивірус / Олександр Есаулов. - Луцьк: Волин. обл. друкарня, 2013. - 208 с.

 
 Сергійко, який невдало грав у комп’ютерну гру Побудуй Глюкландію», запрошений блазнем Великого Процесора на ім’я Дроник на гостину до Заекрання. З бажання Великого Процесора несподівано для самого себе Сергійко стає королем Глюкландії. І ось тут починаються справжні випробування: на країну нападають степняки. Що робити? Адже війна - це жертви з обох сторін. Який вихід з цієї складної ситуації знайде новий король Глюкландії? Чи зможуть допомогти йому друзі?..