*** Вітаємо на нашому сайті! ***
(11.12. - 17.12.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
"Мандрівка святого Миколая"

Від Миколая до Різдва / упоряд. Галина Кирпа; худож. Наталія Корнєєва. – К.: Рідна мова, 2014. – 48 с.

До цієї вишукано оформленої збірки з серії Чемним діточкам увійшли як авторські поезії, так і народні колядки, щедрівки, віншування, що надають неповторності головному циклу зимових свят від Миколая до Різдва.


 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Юліяна Опільського "Твори"

 

Опільський Ю. Твори в 4-х т. / Упоряд. М. Ільницького; Худ. Б. Пікулицький.- Львів: Каменяр, 2000.- 480 с.- Т. 3.: Опирі: Трилогія.

До третього тому ввійшла трилогія «Опирі», яку складають історичні повісті із XVII ст. «В царстві золотої свободи», «Чорним шляхом» та «Івашко». Першодрук двох останніх з’явився у 1991 і 1993 рр. Його підготували дочка письменника Анна Рудницька (Львів) та професор Роман Гром’як (Тернопіль). 
У трилогії змальовано татаро-турецькі напади на українські землі, злигодні «ясиру», викривається польська шляхта як ненависні і підступні упирі.
 
 
(04.12. - 10.12.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 5-11 класів книга
Лесі Українки "Біда навчить"

 

Українка. Л. Біда навчить: казка / Леся Українка; мал. Л. Томків. - Тернопіль: Начальна книга-Богдан, 2017. - 32 с.: іл. - (Читання - це справді цікаво!).
 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Марії Матіос "Солодка Даруся"
Похожее изображение
Матіос, М. Солодка Даруся. - Львів Піраміда, 2005. - 176 с.

Книжка Марії Матіос «Солодка Даруся» — це, насамперед, мовний виклик дистильованій макулатурі, що заполонила книжковий ринок. Це — українська історія 30–х — 70–х років минулого століття в її буковинському і галицькому ареалах.

«Драма на три життя», як визначила жанр «Солодкої Дарусі» сама письменниця, — моральне застереження—забобон про те, що історія і кожна окрема людина за всіх часів і режимів пов’язані одною пуповиною, а гріх і його спокута — явища майже осяжні, матеріальні.