*** Вітаємо вас на нашому сайті ***
(27.11. - 03.12.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та  учнів 1-4 класів книга
"Снігові казки"
Картинки по запросу снігові казки
Снігові казки: збірка казок /худож. Наталя Побережна та ін. - Харків: Пегас, 2011. - 64 с.: іл.

Кожен герой цієї яскраво ілюстрованої книжки розповість малятам чудову історію про пригоди, які трапилися, звичайно ж, взимку, коли все надворі вкрито сріблястою ковдрою снігу. Розрахована на дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Чарльза Діккенса "Різдвяна історія"


 
    Діккенс, Ч. Різдвяна історія: для серед. шк. віку / Чарльз Діккенс; пер. з англ. та післям. І. Андрусяка; іл. Р. Попського. - Львів: Вид-цтво Старого Лева, 2011. - 159 с.: іл.

    Старий Скрудж - непривітний скнара, від якого годі чекати доброго слова чи доброї справи, - зневажає навіть таке велике свято, як Різдво. Та одного разу до нього приходить дух його померлого компаньйона - аби дати йому шанс стати іншою людиною з новим майбутнім. Але перш ніж змінити хід подій, Скрудж має пережити моторошні зустрічі з трьома привидами...(20.11. - 26.11.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та  учнів 1-4 класів книга
Лесі Вороніної "Таємне Товариство Брехунів, або Пастка для синьоморда"


Воронина, Л. Таємне товариство брехунів, або пастка для синьоморда / Леся Воронина; худож. Володимир Штанко. – К.: Знаня, 2015. – 135 с.: іл.

Що б ви зробили, якби довідались, що на Землю має прибути десант космічних піратів-синьомордів? Мабуть, знизали б плечима й вирішили, що це дурний жарт. Та, виявляється, загроза цілком серйозна, адже синьоморди мають на нашій планеті своїх агентів, котрі вже підготували вторгнення космічних завойовників. І лише Клим Джура та його вірні друзі можуть врятувати людство від страшної катастрофи. Але для цього треба проникнути у підземний саркофаг, розгадати таємницю давніх єгипетських богів і оживити Сонячного Сфінкса.у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Жуля Верна "П'ятнадцятирічний капітан"
    
Верн, Ж. П'ятнадцятирічний капітан / Жуль Верн. — Донецьк: БАО, 2007. — 320 с.

    Жуль Берн створив багато захопливих творів, але саме роман «П'ятнадцятирічний капітан» можна вважати справжнім шедевром. Це твір про пригоди європейців у нетрях Екваторіальної Африки. Відвага, кмітливість і розум здатні перемогти найзапекліших ворогів — доводить автор.
    Динамічний сюжет, яскравість пейзажних описів роблять роман дуже привабливим для цінителів пригодницького жанру. Переконайтеся в цьому самі, прочитавши сучасний український переклад знаменитого твору.
    Видання адресоване широкому читацькому загалу.

 (13.11. - 19.11.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та  учнів 1-4 класів книга
Наталі Забілої "Проза"

Забіла, Н. Велика збірка творів. Вірші. Проза. / Наталя Забіла; худ. Є. Житник. — Xарків: ШКОЛА, 2005. — 304 с.: іл. 

Двотомник, містить кращі віршовані та прозові твори Наталі Забіли, яка по праву вважається корифеєм української дитячої літератури.
До збірки не ввійшли деякі твори та окремі фрагменти, що зображували певні історичні та ідеологічні реалії, незрозумілі або ж нецікаві сучасному читачеві.
Збірку призначено для читання дорослими дітям дошкільного віку і для самостійного читання — молодшим школярам.


 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Володмира Руткіського "Джури козака Швайки"

 
Рутківський, В. Джури козака Швайки: історична трилогія для дітей. Кн. І. / Володимир Рутківський; худ. М. Паленко. - К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2012. - 430 с.: іл.

    Уci ми знаємо iмeнa Северина Наливайка, Богдана Хмельницького, Івана Мазепи.
    А ким були найперші козаки? Звідкіля вони взялися?
На ці запитання ти знайдеш відповідь у новому гостросюжетному іторичному романі Володимира Рутківського — одного з найблискучіших сучасних українських дитячих письменників. Його дивовижні герої — Грицик та малий волхв Санько, юний богатир Демко Дурна Сила, його мама-велетка, невловимий козак Швайка зi своїм вірним вовком Барвінком та їхні численні дpyзi — з честю виходять iз найскладніших ситуацій. А небезпека читає на кожному кpoцi, а надто, коли ти зважився підняти шаблю на могутню татарську орду, а за твоєю спиною — майже нікого...


 

(06.11. - 12.11.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Саші Кочубея "Сім нескладух Говорухи"


Кочубей, С. Сім нескладух Говорухи: повість: [для серед. шк. віку] / Саша Кочубей; іл. автора; обкл. Наді Каламєєць. – Київ: Фонтан казок, 2016. – 104 с.: іл. – (Книжка про мене). 
 
Височенна як жирафа однокласниця Єва, образившись на Андрійка Говоруху (шкільне прізвисько Андроїд), напророчила йому сім неприємностей – нескладух. І ось вони починають збуватися – і хлопець усе дужче нервує, через що раз у раз потрапляє в усе кумедніші ситуації. Аж доки раптом не з’ясовується, що насправді… Говоруха з Євою одного зросту, а рахувати веснянки на обличчі дівчинки дуже навіть цікаво!

Сповнена іскрометного гумору дебютна повість Саші Кочубей «Сім нескладух Говорухи» – переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!», оголошеного видавництвом «Фонтан казок» улітку 2015 року з метою простимулювати українських письменників до творення книжок, у яких ключовим є образ сучасної дитини.

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Корнелії Функе "Мисливці за привидами у полум'ї"


Картинки по запросу Функе, К. Мисливці за привидами у полум’ї

Функе, К. Мисливці за привидами у полум’ї / Корнелія Функе; пер. з нім. І. Є. Бондаря-Терещенка; іл. Корнелії Функе. – Харків: Ранок, 2016. – 144 с.: іл.
 

Густий дим піднімається над шикарним готелем «Приморська перлина»: злісні вогненні привиди загрожують відпочивальниками! Але мисливці за привидами вже на місці. Завдяки винахідливості Гедвіґи Сіктмини і розробленим нею антипривидним засобам експерти з жахів прориваються крізь задушливий дим. Але тут їх підстерігає нова небезпека...