Книгоманія / Нові надходження / 2017 рік / Липень / Література для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку

*** Вітаємо на нашому сайті! ***
 Була, О. Ведмідь не хоче спати: для дошк. і мол. шк. віку / Оксана Була; худож. ред. Назар Гайдучик. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2016. - 31 с.
 
Як і кожного року, наприкінці осені ведмідь зібрався спати. Він завершував останні приготування і чекав, коли прийдуть туконі, щоб допомогти влаштуватись у барлозі. Однак йому зустрівся зубр, який розповів, як живуть взимку ті, хто не спить.


  
 Дюкурсьяль, А. Неймовірні пригоди двох ельфів на Землі. ч.1. Стігі і Люмі в гостях у дятла / Анна Дюкурсьяль; худож. Бруно Робер. - Харків Ранок, 2017. - 24 с.
 Дюкурсьяль, А. Неймовірні пригоди двох ельфів на Землі. ч.2. Стігі і Люмі в гостях у мурашок. / Анна Дюкурсьяль; худож. Бруно Робер. - Харків Ранок, 2017. - 24 с. Дюкурсьяль, А. Неймовірні пригоди двох ельфів на Землі. ч.3. Стігі і Люмі в гостях у жаби. / Анна Дюкурсьяль; худож. Бруно Робер. - Харків Ранок, 2017. - 24 с.


Дюкурсьяль, А. Неймовірні пригоди двох ельфів на Землі. ч.4. Стігі і Люмі в гостях у равлика. / Анна Дюкурсьяль; худож. Бруно Робер. - Харків Ранок, 2017. - 24 с.


Керр, Д. До нас на чай заходив тигр!: для дошк. віку / Джудіт Керр; пер. з англ. К. Міхаліциної; іл. Д.Керр. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. - 30 с.
           «До нас на чай заходив тигр!» – книжка-картинка, перша і досі найпопулярніша серед книжок авторки. Цю історію письменниця часто розповідала своїм дітям перед сном, а опісля вирішила записати й намалювати. Оповідь про те, як Софі з мамою чаювали з тигром, неодмінно зацікавить вашу малечу.
Українка, Л. Біда навчить: казка / Леся Українка; худож. Леся Томків. - Тернопіль: Навчальна книга - Богдан, 2017. - 32 с.

     В основу казки покладено давнє українське народне прислів’я про те, що мудрим ніхто не народжується, мудрість приходить із досвідом. Історія про дурненького горобчика, завзятого до бійки, нерозважливого та легковажного, що так хотів швидко навчитися розуму від старших птахів, але лише зимові холодні та голодні дні його спонукали до розуму приходити. Професійні майстерні ілюстрації до казки про горобчика не залишать маленьких читачів байдужими, книжечка так і проситься до рук. Рекомендуємо для дошкільнят та першокласників


Чуб, Н. Бетсі, не плач ! : для дітей дошк. віку / Наталія Чуб; худож. О.Черепанов. - Харків: Ранок, 2017. - 36 с.
      Книжка дитячого психолога Наталії Чуб призначена для маленьких плаксіїв. Якщо ваша дитина часто сумує й засмучується через дрібниці, просто прочитайте їй казку і разом обговоріть її. Казкотерапія легко і швидко допоможе маляті впоратися зі своєю проблемою. Казка про лисичку Бетсі навчить його бути веселим, упевненим у собі й долати життєві труднощі з усмішкою.
Ілюстрації Олексія Черепанова.
Чуб, Н. Подорж листочка: для дітей дошк. віку / Наталія Чуб ; худож. І.В. Масляк. - Харків: Ранок, 2017. -  36 с.
       Головний герой цієї казки - маленький листочок, який залишив рідний ліс і вирушив у подорож, назустріч новим відкриттям і пригодам. Якщо ваша дитина важко адаптується до нового оточення і не любить змін, прочитайте їй книжку й обговоріть її разом. Казкотерапія допоможе малюкові впоратися зі своїми страхами та переживаннями.


Чуб, Н. Про Сонну Мишку і вередливу пилинку: для дітей дошк. віку / Наталія Чуб, худож. М.А. Пузиренко. - Харків: Ранок, 2017. - 36 с.
         Книжка для дітей дошкільного віку, яка допоможе їм упоратися зі страхами та вередуванням. Добрі казкові історії дадуть дорослим змогу разом із дитиною опрацювати її страхи або виправити погану поведінку.