*** Вітаємо вас на нашому сайті ***
(24.04. - 30.04.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Юрія Ярмиша "Летюче дерево"

   
Ярмиш, Ю. Летюче дерево: казки: для мол. шк. віку / Ю. Ярмиш; передм. В. В. Бичка; мал. В. М. Ігнатова. - К.: Веселка, 1985. - 304 с.: іл.

Казки українського радянського письменника Ю. Т. Ярмиша про боротьбу добра і зла про чесність і пряцьовитість, про цікаві пригоди дітей.

  
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Эрика-Эммануэля Шмитта "Оскар и Розовая Дама"


Шмитт, Э. Оскар и Розовая Дама: повести / Эрик-Эммануэль Шмитт; пер. с фр. А. Браиловского, М. Бусовани, Д. Мудролюбовой, Г. Соловьевой. - Санкт-Петербург: Азбука, 2016. - 320 с. - (Азбука-классика).

Роман посвящен истории предполагаемой жизни неизлечимо больного ребенка Оскара. Когда герой узнает, что ему остается жить всего 12 дней, его сиделка, Розовая Дама, предлагает игру – считать каждый из них за 10 лет. С тех пор смелый мальчик описывает в письмах Богу разные периоды своей выдуманной истории.... 
 
(17.04. - 23.04.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Василя Струтинського "Чарівний скрипаль"

Струтинський, В. Чарівний скрипаль: казки: для дошк. віку / Василь Струтинський; худ. А. Гілевич. - К.: Веселка, 1984. - 14 с.: іл.

 


у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Пауля Маара "Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу"
 
 
Маар, П. Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу: для мол. та сер. шк. віку / Пауль Маар; пер. з нім. Є. Горевої; худ. П. Маар. – вид. 2-ге. – Харків: Теза, Соняшник, 20о5. – 177 с.: іл.. – (Пригодницька бібліотека).

    Саме в суботу повертається Суботик – маленька істота з п’ятачком і яскраво-рудим волоссям. Істота, яку так полюбив пан Пляшкер, ще як Суботик приходив уперше. На щастя, Суботик не змінився аніскілечки, хіба що зараз він знає геть усе про машину для здійснення бажань. Що ж уміє робити та машина? А що завгодно! Як-от напхати повнісіньку шафу вермішелі, виростити посеред кухні яблуню, повним ходом в’їхати на авто у сусідній будинок, довести пана Амфібера майже до сказу і ще чимало неймовірно зухвалих речей.
 
(10.04. - 16.04.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Юрія Старостенка "Калічка"


Старостенко, Ю. Калічка: для дошк. віку / Юрій Старостенко; мал. Л. Кравченко. - К.: веселка, 1965. - 15 с.: іл.
 


у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Івана Нечуя-Левицького "Князь Єремія Вишневецький"


Нечуй-Левицький, І. Князь Єремія Вишневенький: роман: для серед. шк. віку / Іван Нечуй-Левицький. — Вид. 2-ге, без змін. — К.: Національний книжковий проект, 2011. — 256 с. — (Бібліотека шкільної класики).

У цьому виданні класика української літератури І. С. Нечуя-Левицького (1838-1918) вмішено історичний роман «Князь Єремія Вишневенький». Спираючись на літописні джерела, праці тогочасних істориків і фольклор, нерідко полемізуючи з поширеними версіями козаччини, письменник зумів створити цікаві і в чомусь нетрадиційні образи історичних діячів - Вишневенького, Хмельницького та ін., художньо дослідити проблеми псевдопатріотизму родовитої шляхти, її непростих взаємин із власним народом.


 
(03.04. - 09.04.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

​у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
А. Мілна "Вінні-Пух"

 

Мілн, А. Вінні Пух: казка / А. Мілн. - К.: Казка, 2002. - 96 с.: іл.
 


 


у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Роальда Дала "Чарлі і шоколадна фабрика"
 
 
    Дал, Р. Чарлі і шоколадна фабрика / Роальд Дал; перекл. з англ. В. Морозова; іл. К. Блейк. - К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2005. - 240 с.: іл.

    «Чарлі і шоколадна фабрика» — найпопулярніша книга Роальда Дала, якого часто називають «літературним батьком» Джоан Ролінґ — авторки «Гаррі Поттера». 
    ...Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік — на його день народження, дарували єдиний дарунок — маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому з ним трапляється неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Можливо, це найзворушливіша повість нашого часу.    
     «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» стверджує, що «Чарлі й шоколадна фабрика» — одна з тих справжніх і захоплюючих книжок, які необхідно прочитати кожній дитині...