*** Вітаємо вас на нашому сайті ***
(27.03. - 02.04.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Миколи Стеценка "Диво"

Стеценко, М. Диво: оповідання: [для дошк. віку] / Микола Стеценко; худ. Наталя Аксьонова. - К.: Веселка, 1991. - 20 с.: іл.

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Едгара По "Золотий жук"

По, Е. Золотий жук: опвідання та повісті / Едгар По; пер. з англ. К. Шахової. - К.: Дніпро, 2001. - 398 с. - (Скарбниця).

До книги відомого американського письменника Едгар По (1809-1849) ввійшли повість "Оповідь Артура Гордона Піма", трагедія "Поліціан", оповідання "Золотий жук", "Вбивства на вулиці морг" та інші твори детективного жанру. В "Оповіді Артура Гордона Піма" змальовано пригоди юнака, який, вирушивши в плавання в корабельному трюмі, переживає муки голоду і спраги, а ще йому весь час загрожує небезпека бути з'їденим своїми супутниками... "Поліціан" досі ще не відомий українському читачеві: це перше видання перекладу твору молодого Едгара По. 

 


(20.03. - 26.03.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Леоніда Глібова "Цяцькований осел"

 
Картинки по запросу Леоніда Глібова
Глібов, Л. Цяцькований осел / Леонід Глібов; мал. А. Жуковського. - К.: Веселка, 1976. - 132 с.
 
До збірки вибраних творів українського поста увійшли кращі ліричні вірші, байки й загадки для дітей.
У байках Глібов виступав з гострою сатирою проти панівних класів, проти неправди і неволі. За його алегоричними образами безпомилково вгадуються пани-нероби, самовладні вельможі та чиновники, зрадники, брехуни і лицеміри.
Леонід Глібов вміло поєднує у своїх творах гостру сатиру, гумор і глибокий ліризм. Ім’я поета відоме не тільки на Україні, а і в усьому слов’янському світі. Від покоління до покоління, немов скарби, переходять його чудові твори.
 

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
"Поезія"

 
Картинки по запросу поезія Костенко, олесь книга

Поезія: Ліна Костенко. Олександр Олесь. Василь Симоненко. Василь Стус. — Київ: Наукова думка, 2008. — 272 с.: портр. — (Бібліотека школяра).

До книги увійшли поетичні твори видатних поетів України — Ліни Костенко, Олександра Олеся, Василя Симоненка, Василя Стуса, які рекомендовані шкільною Програмою з української літератури для текстуального й оглядового вивчення.

(13.03. - 19.03.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Роальда Дала "Чарлі і шоколадна фабрика"
 
 
    Дал, Р. Чарлі і шоколадна фабрика / Роальд Дал; перекл. з англ. В. Морозова; іл. К. Блейк. - К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2005. - 240 с.: іл.

    «Чарлі і шоколадна фабрика» — найпопулярніша книга Роальда Дала, якого часто називають «літературним батьком» Джоан Ролінґ — авторки «Гаррі Поттера». 
    ...Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік — на його день народження, дарували єдиний дарунок — маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому з ним трапляється неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Можливо, це найзворушливіша повість нашого часу.    
     «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» стверджує, що «Чарлі й шоколадна фабрика» — одна з тих справжніх і захоплюючих книжок, які необхідно прочитати кожній дитині...
 

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Елеонор Портер "Поліанна"

 
   Портер, Е. Поліанна: роман: [ для серед. та ст. шк. віку] / Елеонор Портер; пер. з англ. Б. Гора. — К.: Школа, 2006. — 224 с.: іл. — (Золота бібліотека видавництва «Школа»).

   Увазі юних читачів пропонується знаменитий роман американської письменниці Елеонор Портер «Поліанна», вперше перекладений українською мовою. Ця книжка ось уже майже століття є справжнім бестселером світової літератури — завдяки головній героїні, 11-річній дівчинці Поліанні та її незвичайній "грі у радість", у яку й досі захоплено грається увесь світ.
  (06.03. - 12.03.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Роальда Даля "Чарлі і шоколадна фабрика"

Дал, Р. Чарлі і шоколадна фабрика: казка / Роальд Даль; Перекл. з англ. В. Морозова. - К.: А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га, 2005. - 240 с.
 
«Чарлі і шоколадна фабрика» — найпопулярніша книга Роальда Дала, одного з літературних батьків Джоан Ролінґ — авторки «Гаррі Поттера»... Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік — на його день народження — дарували єдиний дарунок — маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому з ним трапляється неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Можливо, це найзворушливіша повість нашого часу. 
 

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
В.  Нестайка "Тореадори з Васюківки"

 
Нестайко, В. Тореадори з Васюківки  / Всеволод Нестайко. - Київ, Веселка, 2000. - 436 с.
 
Повість В. Нестойко «Тореадори з Васюківки» розповідає про вірну хлоп’ячу дружбу, про фантазії, мрії, витівки двох хлопців (Ява Рень та Павлуша Завгородній), які мають добрі серця й у вирішальні хвилини виявляють свою доброту, милосердя і сміливість.
 (27.02. - 05.03.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Зірки Мензатюк "Таємниця козацької шаблі"


 
Мензатюк, З. Таємниця козацької шаблі: пригодницька повість / Зірка Мензатюк; іл. І. Ключковської. - Л.: Видавництво Старого лева, 2015. - 157 с.: іл.

Пригодницька повість Зірки Мензатюк - письменниці, яка все своє життя віддає дитячій літературі, лауреату премії ім. Лесі Українки, - не лише захоплює своїм карколомним сюжетом, небезпечною, сповненою випробувань і несподіванок мандрівкою найбільшими українськими замками. Ця книга передусім вчить любити свій край і його дивовижну історію, багату на героїчні вчинки та містичні події.
Зірка Мензатюк, перш ніж писати, сама подалася у мандри замками та фортецями України, і так яскраво передала враження від своєї подорожі у цій книзі, що після її прочитання хочеться теж вирушити на пошуки нових реліквій і таємниць, які залишилися нам від наших славних предків.
Книга рекомендована для читання у шкільній програмі з української літератури учням п’ятих класів.
 

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Л. Керолла "Пригоди Аліси в Дивокраї"

 
Керрол, Л. Пригоди Аліси в Дивокраї, що їх автор переповів для малят  / Льюїс Керрол. - Тернопіль: Навчальна книга-Богдан, 2009. - 88 с.
 

Вперше на теренах України – адаптований для наймолодших читачів переклад славнозвісної дівчинки Аліси у Дивокраї. 
Чудесні ілюстрації Яни Гавриш та неперевершений переклад Валентина Корнієнка не залишать байдужим жодного читача.