Книгоманія / Нові надходження / 2017 рік / Січень / Література для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку

*** Вітаємо на нашому сайті! ***
Результат пошуку зображень за запитом

Йде до нас колядочка:  для дошк. та мол. шк.віку / А. Зеленська; іл. К. Іванова. – Київ: АВІАЗ, 2016. – 40 с.: іл – ISBN978-617-7209-00-2.

Хто з малечі не любить зимових свят? Веселощі, пісні, хороводи... А ще привітання зі святами колядками та щедрівками. Книжка має чудове художнє оформлення, яке до вподоби і малятам, і дорослим.Результат пошуку зображень за запитом
Казки для хлопчиків / упоряд. О. Івасюк; пер. з чеськ. В. Павлюк; худож. оформ. І. Стасюк. – Чернівці: Букрек, 2016. – 71 с.: іл. – ISBN 978-966-399-181-3.

Короткі, але захопливі історії; мало тексту на сторінці, але багато малюнків; цікавий сюжет — саме те, що треба для непосидючих хлопчаків! Саме з допомогою такої книжки можна привернути увагу і, в разі необхідності, вгамувати малюка.
Для дітей молодшого шкільного віку.

Результат пошуку зображень за запитом
Любарська, Л. Мистецтво для тебе: для мол. шк. віку / Лорина Любарська, Тетяна Харламова. – Київ: Наш час, 2016. - 104 с. – (Равлик). – ISBN 978-617-7113-12-5, ISBN 978-966-1530-72-9 (серія).

Книга допоможе дітям молодшого шкільного віку здійснити захоплюючу подорож до прекрасного світу образотворчого мистецтва. Написана доступною та цікавою для малечі мовою, містить багато авторських казок, оповідок та віршів, творів світового, зокрема й українсько­го, мистецтва, інформацію про види і жанри образотворчого мистецтва. Особливість книги полягає у тому, що вона допомагає розкрити творчий потенціал дитини, розвиває креативність, зорову та об­разну пам’ять, художнє та логічне мислення. Цьому сприяє різноманітний ілюстративний матеріал; навчального характеру —репродукції відомих творів мистецтва, малюнки, начерки, схеми, творчі завдання, ігри, загадки тощо. Книга допоможе батькам організувати цікаві мистецькі заняття та забавки в колі сім’ї.

Результат пошуку зображень за запитом
Майданович, Т. Країна Українія: вірші: [для дітей дошк. та мол. і серед. шк. віку] / Тетяна Майданович, іл І. Є. Хомчак (Гереги). – Київ: Криниця, 2016. – 120 с.: іл. – ISBN 978-966-2434-34-7.

Милозвучне поетичне слово авторки та чудесні мальовані образи художниці вводять читачів у дивовижну країну Українію – через живу красу української природи та знаменні сторінки історії нашої Батьківщини. Ця країна «і звичайна, і немов казкова»: вона вкорінюється у видимій Україні і рясно квітує в уяві, а головне – приходить у людське серце. Це світ, в якому діти, весело граючись, вже вчаться бути господарями довкілля, майбутніми свідомими і творчими громадянами. Сюжети віршів цікаві саме життєвою правдою, яка у почуттях, вчинках, подіях своєрідно поєднана із казковістю.
Результат пошуку зображень за запитом
Чубач, Г. Живі літери: для дітей ст. дошк. та мол. шк. віку / Ганна Чубач; мал Є. Житник. – Харків: Школа, 2016. – 96с.: іл. ISBN 978-966-429-197-9.

Цю надзвичайно цікаву книгу створила видатна поетеса, заслужений діяч мистецтв України Ганна Чубач. Її твори включені в багатьох навчальних програмах початкових класів загальноосвітніх шкіл. За п'ятдесят років творчої роботи вона написала близько 100 книг лірики і збірників для дітей. Ця збірка стане захоплюючим і цікавим читанням для вашої дитини, адже в ній і букви - живі, і скоромовки - спритні, і лічилки - посібники для навчання.

 
Стало известно, что спорить о политике бесполезно, передает http://nowyny.com/