*** Вітаємо вас на нашому сайті ***
(19.12. - 25.12.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Світлани Прудник  "Одинадцять казок про дванадцять місяців"
 
Результат пошуку зображень за запитом "Світлани Прудник  "Одинадцять казок про дванадцять місяців""
Прудник, С.В. Одинадцять казок про дванадцять місяців: казки / Світлана Прудник; іл. Т. Савельєва. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2008. – 47 с.: іл.

 
у відділі обслуговування учнів 5-9 класів книга 
 Чарлза Діккенса "Різдвяні повісті"
 
    
Діккенс, Ч. Різдвяні повісті / Чарлз Діккенс: для серед. і ст. шк. віку / пер. з англ. О. Мокровольського. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан; К.: Веселка, 2007.- 464 с. – (Бібліотека світової літератури для дітей у 100 томах «Світовид». Література ХІХ століття.) 


 
 
(12.12. - 18.12.) найбільшим читацьким попитом користувалась:
 
у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Кетрін Холаберд "Новий рік з Анжеліною"

Результат пошуку зображень за запитом

Холаберд, К. Новий рік з Анжеліною: казкові історії / Кетрін Холаберд; худ. Гелен Крейг.- К.: Махаон-Україна, 2010. - 79 с.: іл.

Новий рік - найчарівніше, найдивовижніше і найсвітліше свято, пора чудес, здійснення найзаповітніших бажань!


у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Миколи Гоголя "Всі повісті"


Результат пошуку зображень за запитом

Гоголь, М.  Всі повісті / Микола Гоголь; авт. вступ. ст. та приміт.  В. Звиняцьковський. – К.: Либідь, 2008. – 544 с.

 

 (05.12. - 11.12.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
"Усі чекають Миколая"


Усі чекають Миколая: Сценарії, вірші та пісні дитячих свят
Усі чекають Миколая: сценарії, вірші та пісні дитячих свят / Упоряд. Тереза Ференц. - Л.: Свічадо, 2015. - 168 с.

Усі чекають Миколая: Сценарії, вірші та пісні дитячих свят Збірник містить добірку віршів, сценаріїв і пісень (із нотами) для дитячого свята з нагоди дня святого Миколая. Книжка стане у пригоді всім, хто працює із дітьми і потребує матеріалу для приготування дитячого свята до дня святого Миколая!

 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Марини Аромштам "Коли відпочивають янголи"Аромштам, М. Коли відпочивають янголи: повість / Марина Аромштам; пер. з рос. Івана Андрусяка; іл. Іллі Донця та Маргарити Щетинської. - К.: Грані-Т, 2011. - 224 с.: іл.

"Усе могло би скластися інакше, якби в мене був тато. Мама тоді могла б із ним порадитися. Порадилася б – і не віддала мене вчитися до Тетяни Володимирівни. Тетяна Володимирівна не сказала б: "Встати! Руки за голову!" Дідуся б це не нажахало, і він не наполіг би на тому, щоб перевести мене в іншу школу. І я не потрапила б у клас до Марсем. Це Марсем розповіла нам про янголів – про те, що вони повинні відпочивати. Відтоді минуло багато років. Але коли зі мною щось трапляється – погане чи добре – я про це згадую..."

Та перш ніж Марсем розповіла про янголів, у житті Аліни було чимало подій: В.Г. почав приходити в гості, принци здійснили подвиг, у клас прийшов новий учень, а з шафок позникали магніти...

Повість письменниці та педагога Марини Аромштам "Коли відпочивають янголи" удостоєна високих літературних відзнак. У Росії, на батьківщині автора, книжка здобула Велику премію Національної дитячої літературної премії "Заповітна мрія", до того ж, перше місце їй присудило саме дитяче журі. А у Європі вона стала однією з "Білих ворон–2011".