*** Вітаємо на нашому сайті! ***
(26.09. - 02.10.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Віри Паронової "Велике серце"

    
Паронова, В. Велике серце: оповідання для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку / В. Паронова; худ. В. Дунаєва. - Тернопіль: Підручники і посібники, 2010. - 16 с.


 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Антологія творів зарубіжних письменників для дітей та юнацтва "Синій птах"


Синій птах: антологія зарубіжних письменників для дітей та юнацтва: для мол. та серед. шк. віку / переклад Н. Павловської; худ.: А. Куртяк. - К.: АВІАЗ, 2011. - 256 с.: іл. 
 
(19.09. - 25.09.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
"Легенди Тернопільщини"


Легенди Тернопільщини / упоряд. М. М. Крищук; худ. М. В. Харинович. - Тернопіль: Редакц.-видав. відділ управл. по пресі, 1991. - 93 с.
 


у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Пауля Маара "Машина для здійснення бажань"

 
 
 Маар, П. Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу: для мол. та сер. шк. віку / Пауль Маар; пер. з нім. Є. Горевої; худ. П. Маар. – вид. 2-ге. – Харків: Теза, Соняшник, 20о5. – 177 с.: іл.. – (Пригодницька бібліотека).

    Саме в суботу повертається Суботик – маленька істота з п’ятачком і яскраво-рудим волоссям. Істота, яку так полюбив пан Пляшкер, ще як Суботик приходив уперше. На щастя, Суботик не змінився аніскілечки, хіба що зараз він знає геть усе про машину для здійснення бажань. Що ж уміє робити та машина? А що завгодно! Як-от напхати повнісіньку шафу вермішелі, виростити посеред кухні яблуню, повним ходом в’їхати на авто у сусідній будинок, довести пана Амфібера майже до сказу і ще чимало неймовірно зухвалих речей.


 (12.09. - 18.09.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Українські народні казки: "Про богатиря Сухобродзенка і Настасію Прекрасну"
 
    
Українські народні казки: Про богатиря Сухобродзенка і Настасію Прекрасну. — Донецьк: БАО, 2004. — 288 с.

    В збірник увійшли кращі казки українського народу. Соціально-побутові, чарівні, казки-байки, казки про звірів, багаті на фантазію, містять глибоку народну мудрість. Це видання буде гарним подарунком кожній сім'ї.
  
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Кальдерона де ла Барки "Життя - це сон"


Кальдерон де ла Барка, П. Життя — це сон / Педро Кальдерон де ла Барка; пер. з ісп; передм. М. Литвинець; худ. С. Якутович. — К.: Грамота, 2012. — 112 с.: іл. 

    У п’єсі геніального іспанського драматурга Педро Кальдерона де ла Барки, наступника Лопе де Веги, стверджується його найулюбленіша сентенція: «І вві сні слід робить добродіяння», для неї характерний глибокий психологізм і філософське осмислення життя. Сюжет п’єси захоплює читача, автор змальовує душевне благородство, відстоює право на людську гідність. Текст п’єси в цьому виданні подається в сучасному перекладі відомого українського перекладача Михайла Литвинця. Крім того, паралельно в книжці подано оригінальний текст п’єси іспанською мовою (СALDERON DE LA BARCA. La vida es sueno). Текст книжки проілюстрований видатним художником нашого часу Сергієм Якутовичем.
   Видання призначене для широкого кола шанувальників не лише творчості іспанського драматурга, а й пошановувачів перекладацького хисту М. Литвинця і художніх робіт С. Якутовича. 
(05.09. - 11.09.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Грицька Бойка "Отакий у мене ніс"


Бойко, Г. Отакий у мене ніс!: веселинки, скоромовки, загадки, казки / Грицько Бойко; іл. Оксана Богомаз. - К.: Національний книжковий проект, 2010. - 208 с.: іл. 

 

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Панаса Мирного "Хіба ревуть воли, як ясла повні?"

   
Мирний, П. Хіба ревуть воли, як ясла повні?: [для серед. та ст. шк. віку] / П. Мирний; передм. О. Шевченко. - К.: Школа, 2007. - 336 с. — (Шкільна хрестоматія).


   Дане видання пропонує роман «Хіба ревуть воли, як ясла повнії» видатного українського письменника Панаса Мирного (1849-1920), про якого І. Франко сказав: «Свіжий і сильний талант». Своє творче покликання Панас Мирний визначив ще в юності, записавши в «Щоденнику»: «... хочу показати безталанну долю життя людського, високую його душу, тепле серце». Мети він досяг в одному зі своїх кращих творів.
     Розрахована на школярів, вчителів, студентів-філологів, усіх, хто цікавиться творчістю Панаса Мирного.

(29.08. - 04.09.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Роальда Дала "Чарлі і шоколадна фабрика"

 
 
    Дал, Р. Чарлі і шоколадна фабрика / Р. Дал; перекл. з англ. В. Морозова; іл. К. Блейк. - К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2005. - 240 с.: іл.

    «Чарлі і шоколадна фабрика» — найпопулярніша книга Роальда Дала, якого часто називають «літературним батьком» Джоан Ролінґ — авторки «Гаррі Поттера». 
    ...Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік — на його день народження, дарували єдиний дарунок — маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому з ним трапляється неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Можливо, це найзворушливіша повість нашого часу.    
     «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» стверджує, що «Чарлі й шоколадна фабрика» — одна з тих справжніх і захоплюючих книжок, які необхідно прочитати кожній дитині... 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Сашка Дерманського "Чудове чудовисько і погане поганисько"

 

Дерманський, С. Чудове Чудовисько і погане поганисько: казкова повість: [для мол. та сер. шк. віку] / С. Дерманський. - К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2014. - 288 с. 

"Пригоди Чудового Чудовиська і дівчинки Соні тривають! Улюблений дитячий письменник Сашко Дерманський зумів і Майдан відстояти, і третю частину трилогії дописати! Та ще й яку!.. Блискучі діалоги, живописні характери, природна й багата художня мова яскраво засвідчують, що Сашко Дерманський гідно продовжує літературні традиції наших веселих класиків — від Котляревського й Гоголядо Остапа Вишні і Всеволода Нестайка...
Нова порція смішних, моторошних і захопливих пригод чекає на  тебе. Погане Поганисько готове звоювати усіх нас, але в сучасній Україні так багато відважних малих і  великих героїв, що навіть абсолютне зло не завжди має шанс на перемогу..."