Архів документів / Надходження (архів) / Нові надходження за 2016 р. / Липень 2016 / Література для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку

*** Вітаємо вас на нашому сайті ***


Мої улюблені вірші / уклад. В. Паронова; худож. оформлення С. Демчак, О. Демчак. - Тернопіль: Підручники і посібники, 2016. - 416 с.: іл.

Збірка складається з віршів поетів-класиків та сучасних українських поетів, віршованих казок, творів усної народної творчості. Матеріал укладено за тематичним принципом, що дозволяє використати його для навчання, проведення ранків, свят, розваг, а також для домашнього читання.
Для вихователів дошкільних закладів, вчителів молодших класів, студентів і викладачів педвузів та педучилищ, батьків.


Мої улюблені казки / уклад. В. Паронова; худож. оформлення Ю. Литвин. - Тернопіль: Підручники і посібники, 2016. - 352 с.: іл.

Збірка складається з віршованих казок поетів-класиків та сучасних українських поетів. Матеріал  збірки  може бути використаний для навчання, проведення ранків, свят, розваг, а також для домашнього читання. Казки подано в доступній але високохудожній формі дитячими слов'янськими поетами. Легкість мови, яка породжена любов'ю до дітей та ллибоким знанням дитячої душі робить їх легкими для сприйняття.
 Для вихователів дошкільних закладів, вчителів молодших класів, студентів і викладачів педвузів та педучилищ, батьків.