Архів документів / Надходження (архів) / Нові надходження за 2016 р. / Червень 2016 / Література для дітей середнього та старшого шкільного віку

*** Вітаємо на нашому сайті! ***
Сетон-Томпсон, Е. Доміно: оповіданя / Е. Сетон-Томпсон; пер. з англ. Н. Вишневської; іл. О. Чичк. - К.: Країна мрій, 2016. - 384 с.: іл.


Верн, Ж. Навколо світу за 80 днів / Жуль Верн; пер. з фр.: іл. Н. Клочкової. - К.: Країна Мрій, 2016. - 272 с.: іл.


Герой роману Філеас Фоґґ - стовідсотковий англієць, життя якого розписане на багато років наперед: він знає, скільки кроків треба відміряти до клубу, в якому він є завсідником; він їсть, спить і прогулюється лише за чітко визначеним розкладом. Кожен лакей мріє про такого хазяїна, адже він ніколи не порушує розпорядку дня. І так було доти, по Філеас Фоґґ не заклався....


Нестайко, В. Космонавти з нашого будинку: повість і оповіданя / Всеволод Нестайко; іл. Ю. Радіч. - К.: Країна Мрій, 2016. - 2-ге вид., перероб. - 352 с.: іл.

До пропонованої книжки класика української дитячої літератури Всеволода Нестайка увійшли повість "Пригоди Грицька Половинки" та кілька яскравих оповідань про життя школярів, їхні веселі пригоди і справжню дружбу.

Гоголь, Н. Миргород / Н. В. Гоголь; худож. Е. Чичик. - К.: Країна Мрій, 2015. - 304 с.: іл.
Дойл, А. К. Етюд у ясно червоних кольорах / Артур Конан Дойл; пер. з англ. М. Дмитренка; іл. Н. Клочкової. - К.: Країна Мрій, 2015. - 144 с.: іл.


Знайомство головних героїв, і перше розслідування, свідком якого стає доктор Вотсон. Твір, де логіка Шерлока й хід його думок описано у найкращих кольорах. Ця повість - еталон класичного детективу. Тут є все: і покинутий будинок, і трупи, і кровавий напис на стіні, і отруєні пілюлі, і кохання, і помста, і суперечливі характери. Чи не єдиний твір про Холмса, де так докладно подано передісторію злочину і так шкода людину, яку й злочинцем назвати язик не повертається.Міфологія: для дітей серед. шк. віку / уклад. Г. Е. Єрмановська; худож. - іл. Г. В. Беззубова; худож. - оформлювач Л. Д. Кіркач-Осіпова. - Х.: Фоліо, 2015. - 319 с.: іл.

В енциклопедії зібрані міфи про створення світу і людства. Мета цього видання - ознайомлення з найбільш розповсюдженими міфологічними сюжетами, створеними народами давнього світу, шо дає чудову нагоду долучитися до культурного надбання людства в цілому.
Літературна скарбничка: для дітей мол. і серед. шк. віку / уклад. С. Г. Криган; худож. Г. Антощук, Р. Рязанова, П. Остапенко та ін. - Чернівці: Букрек, 2015. - 280 с.: іл.

У "Літературну скарбничку" ввійшли казки, твори класиків і сучасних українських письменників. Вони дають змогу пізнати все багатсво жанрів красного письменства, вчать любові до краю, шани до батьків, поваги до ровесників.


Северинюк, В. Україна козацька: іст. поема / Валентин Северинюк; худож. оформленя Лідія Чир. - Львів: Каменяр, 2015. - 479 с.:іл.