*** Вітаємо на нашому сайті! ***
(25.07. - 31.07.) найбільшим читацьким попитом користувалась:
 
у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Олени Пчілки "Сосонка"
 

Пчілка, О. Сосонка: [для мол. та серед. шк. віку] / О. Пчілка; упоряд. та передм. О. Шевченко; іл. О. Літвінова. - К.: Школа, 2007. - 176 с.: іл.
   
До даної збірки увійшли твори для дітей української письменниці Олени Пчілки (1849 - 1930). Книжка складається з чотирьох розділів, які містять вірші, байки, оповідання, казки письменниці та її фольклорні записи (дитячі пісеньки, потішки, загадки).
 
 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Джеремі Стронґа "Розшукується ракета на чотрьох лапах!"

 

Стронґ, Дж. Розшукується ракета на чотирьох лапах!: Для мол. і сер. шк. віку /  Джеремі Строґ;  пер. з англ. В. Морозова; худ. М. Паленка. - Львів.: Видавництво Лева, 2012. - 240 с.: іл. - ISBN 978 - 966 - 2909 - 34 - 0.

Чудова новина! Ракета на чотирьох лапах повертається!!! Повертається для того, щоб знову завдати купу клопотів своїм господарям, втрапити в халепу, накрасти купу їжі і… зникнути. Але не сумуйте. Вона обов’язково повернеться! І не сама...


(18.07. - 24.07.) найбільшим читацьким попитом користувалась:
 
у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Астрід Ліндгрен "Пеппі Довгапанчоха"


  
Ліндгрен, А. Пеппі Довгапанчоха: повість [для мол. шк. віку] / А. Ліндгрен; перекл. О. Сенюк; худ. оформл. В. Ковальчук. - Л.: Манускрипт, 1996. - 158 с.: іл.

   Дивовижний світ мрій і пригод маленької дівчинки Пеппі і її друзів у популярній повісті видатної шведської письменниці двічі удостоєної Міжнародної премії ім. Г. К. Андерсена, пройнятої світлим гуманізмом і вірою в прекрасне.
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Марії Морозенко "Іван Сірко великий характерник"


 

    Морозенко, М. Іван Сірко великий характерник: для серед. шк. віку / Марія Морозенко; іл. М. Паленка. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2012. - 165 с.: іл. - (Укр. сила).

   Життя Івана Сірка овіяне легендами і сповнене карколомних пригод. Він народився незвичайною дитиною, з особливим даром характерництва, що допоміг йому здобути багато перемог, і перед усім - над собою.
(4.07. - 10.07.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Ондржея Секори "Мурахи не здаються"


Секора, О. Мурахи не здаються: казка: [для дітей мол. та середн. шк. віку] / Ондржей Секора; перекл. з чеської Т. Вакуленко; малюки автора. – Х.: Школа, 2014. – 94 с.: іл. – ISBN 978 – 966 – 429 – 226 – 6.

Мурахи справді не здаються. Головний герой книжки — мураха Ферда — не відступає ні перед величезним Павуком, ні перед навалою мурах-рабовласників. А ще допомагає побудувати потужний мурашник та знаходить безліч друзів серед лісових мешканців, перш ніж повертається до рідної домівки.


 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Романа Росіцького "Лук нічної громовиці"

 

Чого бракує тринадцятирічному під­літкові, як то кажуть, для пов­ного щастя? Сенсорної «труби», крутого ноутбука, мерседеса останньої моделі? А може, життя втрачає сенс без любові і турботи батьків, доброти бабусі й дідуся, вірної подруги? Або – вічної і неповторної природи, яка відкриває всі свої скарби, якщо ти не ледар і не варвар? Не зайвою буде й дрібка фантазії. І непереборне бажання змінювати світ на краще. Не віриш? Читай!