*** Вітаємо на нашому сайті! ***
(27.06. - 3.07.) найбільшим читацьким попитом користувалась:
 
у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Марії Чумарної "Лумпумчик"

 
 
Чумарна М. Лумпумчик / Марія Чумарна; худ. О. Мазур. - Львів: Апріорі, 2008. - 132 с: іл.

    Якщо ви хочете пізнати найпотаємніші «секрети» нашої планети, здійснити фантастичні мандрівки у часі і просторі, а головне - знайти мудрого і надійного друга, - прочитайте цю книжку. Бо сатурнівець Лумпумчик і ваш ровесник Василь Ігнатенко поведуть у світ неймовірних пригод, допоможуть відкрити для себе власні чарівні можливості.    

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Івана Багряного "Сад Гетсиманський"

     Багряний, І. Сад Гетсиманський: роман. - К.: Школа, 2008. - 512 с.

     У часи важкого відродження повертаються в Україну імена її славних синів, одним з яких був І. Багряний (1907-1963) — поет, письменник, публіцист, політичний діяч. Іван Багряний зазнав сталінських репресій у 30-ті роки, пройшов всі кола пекла, як і герой його роману «Сад Гетсиманський», вперше надрукований у 50-ті роки за кордоном. Дія твору відбувається в кінці 30-х років на Україні. Відкриваються страхіття сталінських катівень, прославляється непокірність людського духу.


(20.06. - 26.06.) найбільшим читацьким попитом користувалась:
 
у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Василя Сухомлинського "Всі добрі люди - одна сім'я"

 
 

Всі добрі люди - одна сім’я [Текст] : [збірка : для дітей дошк. та мол. шк. віку] / В. О. Сухомлинський ; іл. О. Макієвої. - Харків : ВД "Школа", 2012. - 160 с. : ілюстр. ; 24 см. - (Дитячий бестселер). - 3000 пр. экз.. - ISBN 978-966-429-124-5
 
  До нової збірки художніх творів для дітей  увійшли не  тільки твори, де дійовими особома є люди. На її сторінкахви зустрінетеся з олюдненими тваринами, рослинами і навіть природними явищами. Пронизані любов'ю до мвсього живого твори навчають у кожній ситуації прислухатися не до своїх примх і амбіцій, а до голосу людського серця.
 
 
у відділі обслуговування учнів 5-9 класів книга
Анни Гавальди "Мені б хотілось, щоби хтось мене десь чекав"


 Гавальда, А. Мені б хотілось, щоби хтось мене десь чекав / Анна Гавальда; пер. Є. Кононенко. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. - 143 с.

У цій книзі 12 новел, які зуміли підкорити світ і серця читачів – їх перекладено вже на понад 30 мов. Це перша збірка новел Анни Гавальди, яка здобула славу якось геть несподівано, бо видавці не ставили на її твори і особливо не промоціювали їх. Проте читачі давно потребували саме таких текстів: простих, але не примітивних, душевних, але не сентиментальних, щирих, але без шокуючих подробиць. Гавальда, яку тепер називають “ніжним Уельбеком” і “новою зіркою французької словесності”, яскраво й проникливо зображає звичайне життя, зовнішня простота якого, приховує безліч потаємних бажань, страхів, мрій та образ, а головне – любові у найрізноманітніших її виявах. Потрібно лише вміти її побачити, відчути, дозволити собі “розплющити” серце і поринути у вир емоцій. 


 
(13.06. - 19.06.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Всеволода нестайка "Одиниця з обманом"

 

Нестайко, В. Одиниця з обманом : повісті й оповідання : [для мол. та серед. шк. віку] / В. З. Нестайко ; худож. Є. Житник. - Харків : ВД "Школа", 2005. - 320 с. : іл


 

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Люсі Монтгомері "Діти з долини райдуг"


Монтгомері, Л.-М. Діти з долини райдуг: роман / Люсі-Мод Монтгомері; пер. з англ. Анни Вовченко. - Львів: Урбіно, 2016. - 264 с.

Невпинні й неминучі зміни в житті Глена Святої Марії. Неподалік від Інглсайду оселяється сім'я нового пастора ― сам пан Мередіт, четверо його дітей і тітка Марта. Діти Блайтів віднаходять у нових сусідах щирих і добрих друзів; разом вони змінюються самі й змінюють долі інших ― пана Мередіта й красунь-сестер Вест, відлюдькуватого Нормана Дугласа, малої сироти Мері Ванс та подружжя Еліотів. Невідворотно ближчає й прихід страшного, загадкового Дударя ― але безтурботне дитинство триває, доки щасливої Долини Райдуг не огорнула тінь великої тривоги.(05.06. - 12.06.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Ондржей Секора "Мурахи не здаються" 
Секора, О. Мурахи не здаються: казка: [для дітей мол. та середн. шк. віку] / Ондржей Секора; перекл. з чеської Т. Вакуленко; малюки автора. – Х.: Школа, 2014. – 94 с.: іл. – ISBN 978 – 966 – 429 – 226 – 6.

Мурахи справді не здаються. Головний герой книжки — мураха Ферда — не відступає ні перед величезним Павуком, ні перед навалою мурах-рабовласників. А ще допомагає побудувати потужний мурашник та знаходить безліч друзів серед лісових мешканців, перш ніж повертається до рідної домівки.
 
 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Романа Росіцького "Лук нічної громовиці"

 
 
Чого бракує тринадцятирічному під­літкові, як то кажуть, для пов­ного щастя? Сенсорної «труби», крутого ноутбука, мерседеса останньої моделі? А може, життя втрачає сенс без любові і турботи батьків, доброти бабусі й дідуся, вірної подруги? Або – вічної і неповторної природи, яка відкриває всі свої скарби, якщо ти не ледар і не варвар? Не зайвою буде й дрібка фантазії. І непереборне бажання змінювати світ на краще. Не віриш? Читай!
 
 
(30.05. - 05.06.) найбільшим читацьким попитом користувалась:
 

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Олеся Ільченко "Таємниця старої Обсерваторії"

 
    Ільченко, О. Таємниця старої обсерваторії: казкова повість: для мол. шк. віку] / Олесь Ільченко; худ. К. Лавро. - К.: Грані-Т, 2007. - 96 с.: іл. - (Сучасна дитяча проза). 

   Не кожного дня можна зустріти просто серед міста Незнайомця з паралельного світу. Саме з цього і почалися пригоди Влада і Оленки, головних героїв цієї книжки. Виявляється, якщо відгукнутися на прохання іншої людини, по-справжньому захотіти їй допомогти, можна побачити неймовірні дива. Діти зрозуміли, що в будь-якому вимірі треба бути кмітливими, а головне - приязними.


у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Івана Карпенка-Карого "Хазяїн"

    Карпенко-Карий, І. Хазяїн: драматичні твори / І. Карпенко-Карий; худ.-оформ. А. Ленчик. — Харків: Фоліо, 2006. — 317 с. — (Українська класика).

    Іван Карпенко-Карий (1845—1907) — видатний український драматург, якого І. Франко назвав «одним із батьків новочасного українського театру». Драматична майстерність Карпенка-Карого дозволяла йому з великим успіхом виступати в усіх класичних жанрах. Та найвищого рівня він досяг у комедії, що була справжньою творчою стихією митця. Найкращі драми і комедії Карпенка-Карого — «Безталанна», «Сава Чалий», «Мартин Боруля», «Сто тисяч» і «Хазяїн» — не втратили своєї цінності й сьогодні, були і залишаються гордістю національної театральної культури.