*** Вітаємо на нашому сайті! ***
 
(16.05. - 22.05.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Пауля Маара "Машина для здійснення бажань, або суботик повертається в суботу"

 
 
    Маар, П. Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу: для мол. та сер. шк. віку / Пауль Маар; пер. з нім. Є. Горевої; худ. П. Маар. – вид. 2-ге. – Харків: Теза, Соняшник, 20о5. – 177 с.: іл.. – (Пригодницька бібліотека).

    Саме в суботу повертається Суботик – маленька істота з п’ятачком і яскраво-рудим волоссям. Істота, яку так полюбив пан Пляшкер, ще як Суботик приходив уперше. На щастя, Суботик не змінився аніскілечки, хіба що зараз він знає геть усе про машину для здійснення бажань. Що ж уміє робити та машина? А що завгодно! Як-от напхати повнісіньку шафу вермішелі, виростити посеред кухні яблуню, повним ходом в’їхати на авто у сусідній будинок, довести пана Амфібе
ра майже до сказу і ще чимало неймовірно зухвалих речей. 
 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Михайла грушевського "Як жив український народ"

 

Ця унікальна книга, яку створив патріарх української цсторії, видатний учений, письменник і політичний діяч, перший Президент України Михайло Грушевський (1866-1934), містить невмирущі сторінки нашої минувщини. Великий патріот України коротко, але яскраво виклав українську історію для просвіти рідного народу. Видання ілюстрував знаний в Україні та за її межами художник, Заслужений діяч мистецтв України Олексій Штанко, який створив позначені високою майстерністю портрети державних діячів часів Київської Русі та Запорізької Січі, а також світочів української культури. Вступне слово Валерія Шевчука. Прекрасне подарункове видання. 
(09.05. - 15.05.) найбільшим читацьким попитом користувалась:
 
у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Оксани Данилевської "Журавлиний край"

 
 
Данилевська, О. Журавлиний край: Мандрівка в минуле з легендами та переказами / Оксана Данилевська. — К.: А.С.К., 1998. — 96 с.: іл.

Книжка "Журавлиний край" — цікава й повчальна мандрівка в минуле нашої землі. Невеличкі історичні оповідання, побудовані на основі легенд і переказів, розповідають дітям про події давноминулих днів, а також про ті, які зовсім недавно стали надбанням історії. Майстерно виконані ілюстрації та запитання до текстів оповідань допоможуть краще уявити безіменних героїв і справжніх історичних діячів, котрі протягом століть боронили рідну землю від підступних завойовників, споруджали храми й міста, творили книги; усіх тих, хто став славою України сьогоднішньої — вільної, незалежної держави.
Книжка може бути використана на уроках позакласного читання та на уроках українознавства в початковій школі й у різноманітній позакласній виховній роботі.

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Пантелеймона Куліша "Чорна рада"

 

Куліш, П. Чорна ада. - К., 2009. - 474 с.

Прекрасний історичний роман Пантелеймона Куліша. Відомо, що це найперший великий історичний твір, написаний українською мовою. У творі розповідається про страшні історичні події, що відбулися ще в 1663 році. Основний посил книги в тому, що суспільство того часу не було єдиним, воно певним чином розмежовувалося за соціальним статусом. І на фоні цих розбіжностей Куліш розповідає нам історію козака Шрама…(02.05. - 08.05.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Всеволода Нестайка "Дивовижні пригоди в лісовій школі:
Сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії"
 
Нестайко, В. З. Дивовижні пригоди в лісовій школі: сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії / Всеволод Нестайко; мал. В. Харченка. — X.: Школа, 2008. — 208 с.

    Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга розповідає про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання. 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
"Матері: вірші про Матір"

 

Матері: вірші про Матір / редактор й упорядник М.Й.Баліцька. - Тернопіль: Горлиця, 2011.- 160 с.


Збірка поезій "Матері", яку упорядкувала тернопільська письменниця Марія Баліцька об’єднала 173 присвяти, немов сотворила розкішний букет квітів. До видання ввійшла поезія, як корифеїв слова, так і початківців. 
 


 
(02.08. - 08.05.) найбільшим читацьким попитом користувалась:
 
у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
    Маар, П. Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу: для мол. та сер. шк. віку / Пауль Маар; пер. з нім. Є. Горевої; худ. П. Маар. – вид. 2-ге. – Харків: Теза, Соняшник, 20о5. – 177 с.: іл.. – (Пригодницька бібліотека).

    Саме в суботу повертається Суботик – маленька істота з п’ятачком і яскраво-рудим волоссям. Істота, яку так полюбив пан Пляшкер, ще як Суботик приходив уперше. На щастя, Суботик не змінився аніскілечки, хіба що зараз він знає геть усе про машину для здійснення бажань. Що ж уміє робити та машина? А що завгодно! Як-от напхати повнісіньку шафу вермішелі, виростити посеред кухні яблуню, повним ходом в’їхати на авто у сусідній будинок, довести пана Амфібера майже до сказу і ще чимало неймовірно зухвалих речей.