*** Вітаємо на нашому сайті! ***
(18.04. - 24.04.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Миколи Герасименка "Хоробрий Степанко"
 
 
Герасименко, М. Хоробрий Степанко: гумористичні оповідання: [для дошк. віку] / М. Герасименко; худ. С. Секало. - К.: Веселка, 1986. - 15 с.

 

 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
О. Вайльда "Портрет Доріана Грея"


 
  
 Вайльд, О. Портрет Доріана Грея: роман / Оскар Вальд; пер. з англ. Р. Доценка; вступне слово О. Кабкової. - К.: Школа, 2003. - 255 с.: іл. - (Шкільна хрестоматія).
 
"Портрет Доріана Грея" справедливо вважається взірцем інтелектуального роману кінця XIX ст. Він містить роздуми письменника про привабливість і небезпеку надмірного замилування Красою, чуттєвістю, власним "я".
  Вишукані деталі, надзвичайно багата символіка, парадоксальність сюжетних ліній та мови персонажів, елементи фантастики, блискучі афоризми - це те, завдяки чому цей твір ось уже понад століття є шедевром світової літератури.
 

(11.04. - 17.04.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Михайла Коцюбинського "Ялинка"
 
   
 Коцюбинський, М. Ялинка: [для мол. та серед, шк. віку] / Упоряд- кув. і передм. Л. Ліщинської. — К.: Школа, 2006. — 240 с.: іл. — (Хрестоматія школяра).
    
    До даного видання увійшли кращі твори видатного українського письменника М. Коцюбинського (1864-1913) — оповідання про дітей «Харитя», «Ялинка», «Маленький грішник», прозові твори «Цвіт яблуні», «Сміх», «Сон», «Дорогою ціною».
         Добір поданих текстів обумовлений шкільною програмою з української літератури.
    Розрахована на школярів, вчителів, студентів-філологів, усіх, хто цікавиться творчістю М. Коцюбинського.

 
 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Діани Вінн Джонс "Мандрівний Замок Хаула"


 

Джонс Вінн, Д. Мандрівний Замок Хаула / Діана Вінн Джонс; пер. з англ. Андрія Поритка; худож. Романи Романишин, Андрія Лесіва. - Львів: Видавництво Старого Лева. 2015. - 349 с.: іл. - ISBN 978 - 966 2909 - 35 - 7.

Зла відьма перетворює Софі на старезну бабусю. Дівчина потрапляє в таємничий замок чарівника Хаула і укладає угоду з вогняним демоном, завдяки якому i рухається замок. На шляху до звільнення від закляття Софі доведеться розгадати багато загадок та побороти численні перешкоди.
 
(04.04. - 10.04.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книги
"Весняночка"


Весняночка : збірник творів для самостійного читання / худож. В. А. Дунаєва. — К. : Лелека, 2003. – 256 с. : ілюстр.

До книжки увійшли твори фольклору, письменників-класиків, сучасних українських та зарубіжних авторів про красу рідної природи у різні пори року, про найважливіші свята та народні звичаї і обряди, пов'язані з ними.

 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Вільгельма Гауфа "Казки"
 

Гауф, В. Казки: для мол. та серед. шк. віку / Вільгельм Гауф; пер. з нім. М. Іванова; мал. Т. Вульфа. - К.: Школа, 2001. - 208 с.: іл.- (Хрестоматія школяра).
 
Ось уже майже двісті років, як казки В. Гауфа хвилюють уяву дітей і дорослих своїми несподіваними сюжетами й незабутніми образами. Адже так приємно знову опинитися в товаристві Маленького Мука, Карлика Носа чи Каліфа-чорногуза, посміятися, а то й поплакати разом з ними, пережити приємні хвилини їхніх фантастичних пригод та перевтілень.
 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Роальда Дала "Чарлі і шоколадна фабрика"
 
 
    Дал, Р. Чарлі і шоколадна фабрика / Р. Дал; перекл. з англ. В. Морозова; іл. К. Блейк. - К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2005. - 240 с.: іл.

    «Чарлі і шоколадна фабрика» — найпопулярніша книга Роальда Дала, якого часто називають «літературним батьком» Джоан Ролінґ — авторки «Гаррі Поттера». 
    ...Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік — на його день народження, дарували єдиний дарунок — маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому з ним трапляється неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Можливо, це найзворушливіша повість нашого часу.    
     «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» стверджує, що «Чарлі й шоколадна фабрика» — одна з тих справжніх і захоплюючих книжок, які необхідно прочитати кожній дитині... 
(25.04. - 1.05.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
 "Про маму"
 
 
       Про маму: зб. худож. творів на кожен день і до свята / Упоряд. та передм. Г. Кирпи. - К.: Школа, 2001. - 223 с. — (Хрестоматія школяра). 
 
    Ця книжка, що складається з кращих творів вітчизняної та зарубіжної літератури, нікого не залишить байдужим - вона вся мовби дихає любов'ю до матері.
    Збірник містить також матеріали, які можуть використовуватися вчителем для проведення тематичних уроків, святкових вечорів тощо.


 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Антологія творів зарубіжних письменників для дітей та юнацтва "Синій птах"


       Синій птах: антологія зарубіжних письменників для дітей та юнацтва: для мол. та серед. шк. віку / переклад Н. Павловської; худ.: А. Куртяк. - К.: АВІАЗ, 2011. - 256 с.: іл.