Архів документів / Надходження (архів) / Нові надходження за 2016 р. / Квітень 2016 / Література для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку

*** Вітаємо на нашому сайті! ***
Артюх, А. Поезії Рудої Киці: для дітей дошкл. та мол. шк. віку / Аліна Артюх; іл. Аліни Артюх. - Х.: Фоліо, 2015. - 48 с.: іл.

Нарешті малята та їхні дорослі родичі матимуть можливість поринути у чарівний світ поезій Рудої Киці, побачити життя очима Киці, познайомитися з друзями киці, зазирнути у мрії Киці, посміятися й посумувати, як сміються й сумують справжні киці. Сподіваємося, що кожен, хто хоч на хвильку відчує світ так, як відчуває його Киця, стане трішечки добрішим.


Золотоголова рибка: у 4-х кн.: Вірменські народні казки / пер. з вір. С. П. Копуція. - Кн. 4. - К.: Кордон, 2015. - 112 с. - (Казки добрих сусідів).


Красуня тисяча косиць: у 4-х кн.: узбекські народні казки / пер. з узбекської В. І. Воробйова. - Кн. 2. - К.: Кордон, 2015. - 112 с. - (Казки добрих сусідів).Ладижець, В. Ой, болить у мене зуб: вибрані вірші / Володимир Ладижець; худож. оформл. О. Ладижець. - Ужгород: Карпати, 2015. - 128 с.: іл.


Вишукані рядки письменника, який з надзвичайним теплом і неповторним гумором писав передусім для малечі, і сьогодні залишаються актуальними, високо мистецькими і такими з дитинства впізнаваними уже для кількох поколінь українських читачів: «Ой болить у мене зуб».Людкевич, М. Іде тітка на гостину / Марія Людкевич; худож. Олеся Білоус. - К.: Мамине сонечко, 2015. - 48 с.: іл.

Нова книжка для дітей Марії Людкевич, лауреата літературної премії імені Лесі Українки, про велику українську родину, в якій з любов'ю виховується дитина, росте і пізнає народні традиції, навколишній світ краси і добра, фантазій і мрій.
Мензатюк, З. Катрусині скарби: оповіданя для мол. шкільн віку / Зірка Мензатюк; худож. Назар Сиротюк. - Вид. 2-ге. - Чернівці: Букрек, 2015. - 40 с.: іл.

Книжка відомої української письменниці ознайомить вас з традиційним народним мистецтвом України.Повх, Л. Як цуценя сніжинки ловило: вірші та оповіді / Лідія Повх; худож оформл. Михайло Ходанич. - Ужгород: Картпати, 2015. - 77 с.: іл.

Іван Сила, найдужча людина світу, щасливозажив у сімейному колі – з дружиною Мілкою та трьома діточками, неперевершенимишибайголовами. Аж якось одного ранку спокій родинного життя порушує дивний лист– запрошення відсвяткувати на пароплаві «Колумбіна» 10-річний ювілей відостанніх гастролей цирку пані Бухенбах. Усе сімейство Сили вирушає у подорож.На пароплаві збираються чи не всі циркові друзі і виявляється, що ніхто незнає, хто ж надсилав запрошення. А перед ними – безкрає море…Воронина Л. 
Пригоди Розумника та Феї: казки-забавлянки / Упоряд. петро Дудик; худож. Олеся Білоус. - К.: Мамине сонечко, 2015. - 48 с.: іл.

Знайомся, друже: це - Маленький Розумник і Маленька Фея. Вони - давні друзі. А ще у них багато помічників: сестричка Розумника - Яся і семеро веселих гномів! Наші герої дуже люблять дізнаватися про щось новеньке. А ще люблять майструвати, виконувати різноманітні веселі завдання і читати казки. Іноді з Розумником і Феєю трапляються просто неймовірні історії! Про них розповідається в казках-забавлянках. Гайда бавитися з Розумником і Феєю!
Сирота: у 4-х кн.: туркменські народні казки / пер. В. І. Воробйова. - Кн. 1. - К.: Кордон, 2015. - 112 с. - (Казки добрих сусідів).

Степаненко, В. Мале-маленьке зернятко: оповідання:для дошк. віку /Василь Степаненко; худож. Олександр Кошель. - К.: Веселка, 2013. - 16 с.: іл.

 
Це оповідання про мудрість життя, яку можна пізнати ще у зовсім юному віці. Про те, як юні братик і сестричка розмовляли про навколишіній світ і пізнавали його, спостерігаючи, ділячись знаннями один з одним. До слова, Андрійко розповів Марійці про те звідки беруться дерева і яка роль малесенького зернятка.
Видання яскраво ілюстроване Олександром Кошельом. Та особливість цих ілюстрацій у тому, що дитина, яка їх розглядає знайте в них не тільки, те, що автор тексту вже сказав, а навіть більше.
Рекомендовано дітям дошкільного віку.

Степаненко, В. Мала-маленька хмаринка: оповіданя: для дошк. віку / Василь Степаненко; худож. Олександр Кошель. - К.: Веселка, 2013. - 16 с.: іл.