*** Вітаємо на нашому сайті! ***
(28.03. - 3.04.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Вільгельма Гауфа "Казки"

 

Ось уже майже двісті років, як казки В. Гауфа хвилюють уяву дітей і дорослих своїми несподіваними сюжетами й незабутніми образами. Адже так приємно знову опинитися в товаристві Маленького. Мука, Карлика Носа чи Каліфа-чорногуза, посміятися, а то й поплакати разом з ними, пережити приємні хвилини їхніх фантастичних пригод та перевтілень.

 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Лесі Ворониної "Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку №9"


Воронина, Л. Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку №9: повість / Леся Воронина. - К.: Знання, 2015. - 126 с.: іл.


Чи доводилось вам потрапляти у дивні й загадкові обставини? Ось ви біжите знайомою вулицею і раптом, провалившись крізь люк, опиняєтесь у секретному штабі Таємного Товариства­ Боягузів. Ваша рідна бабуся виявляється геніальною винахідницею, що створила часоліт, а Землю от-от мають захопити хижі космічні прибульці-синьоморди, які хочуть заразити людей вірусом страху. І порятунок людства залежить тільки від вас!

Головне — зуміти здолати свій страх, і тоді най­потужніша зброя перетвориться на порох, а підступні космічні завойовники стануть безпорадними. Адже кінець-кінцем ви здобудете універсальний.
 
 
(21.03. - 27.03.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Юрія Ярмиша "Два майстри"


Ярмиш, Ю. Два майстри: казки / Юрій Ярмиш;  іл. В. Ігнатова. - К.: Веселка, 1977. - 206 с.

Книжка ця - весела подорож у барвистий світ фантазії. Ти зустрінеш у цій мандрівці золотий кораблик, який дається в руки тільки сильним та розумним, чарівну капітанову люльку, паличку-рятівницю, слонятко, що любило танцювати, ведмежа-боксера, веселого чародія і ще багато-багато казкових персонажів.
 


у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Катерини Перелісної "Скажу на вушко"
 
    
Перелісна, К. Скажу на вушко!: казки та вірші для дітей / Катерина Перелісна; упоряд. і передм. Г. М. Кирпи; худ. В. А. Дунаєва. - К.: Школа, 2008. - 159 с.: іл. - (Хрестоматія школяра).

   До збірки входять казкові та поетичні твори письменниці з діаспори Катерини Перелісної, що складають основу української класики. Більшість із них в Україні друкуються вперше.

 
(14.03. - 20.03.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Лесі Українки "Біда навчить"

 

Українка, Л. Біда навчить: казка / Леся Українка; худож. П. А. Гулин. - К.: Веселка, 2000.- 15 с.: іл.

Казка видатної української поетеси Лесі Українки (1871–1913)
про молоденького задерикуватого горобчика, якого біда навчила розуму.
 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Джонатана Свіфта "Мандри Гуллівера"
 
   
Свіфт, Д. Мандри Гуллівера / Джонатан Свіфт; пер. з англ. Я. Борсук; іл. О. Чичик. — К.: Країна Мрій, 2011. — 336 с.: іл.

   У всесвітньо відомому романі англійського письменника Джонатана Свіфта описано захопливі подорожі Лемюеля Гуллівера до різних фантастичних країн. Кумедні пригоди спершу лікаря, а потім капітана кількох кораблів нікого не залишать байдужими. Неперевершений майстер сатиричного жанру висміює людські вади і дурість, засуджуючи тиранію, брехню і лицемірство.
    Для дітей середнього і старшого шкільного віку.

 
 
(07.03. - 12.03.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Тараса Шевченка "Дитячий Кобзар"
 

Шевченко, Т. Дитячий Кобзар / Тарас Шевченко; упоряд. З. Мензатюк; худ. М. Михайлошина. - Л.: Видавництво Старого Лева, 2012. - 58 с.: іл.
 
    Дитячий Кобзар – це не просто збірка найвідоміших віршів Тараса Шевченка, а художнє видання з яскравими ілюстраціями. Картини Марини Михайлошиної підкреслять слова Великого Кобзаря та привернуть увагу як маленьких, так і великих читачів. Тут і українське село з біленими хатами, і козак, що збирається у довгу дорогу, і, звичайно, кобзар, що на кобзі грає та пісні про славетне минуле наспівує.

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Зірки Мензатюк "Таємниця козацької шаблі"
 

Мензатюк, З. Таємниця козацької шаблі / Зірка Мензатюк; іл. Івети Ключковської. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 157 с.
 
"Усе почалося з того, що в сімейства Руснаків з’явилася Машка – пошарпаний, а все ж нічогенький автомобільчик. А далі... привид повідомив, що старовинна реліквія у небезпеці – і почалися шалені перегони, небезпечна, сповнена містики і захвату мандрівка замками України у пошуках козацької шаблі..."
  
(29.02. - 06.03.) найбільшим читацьким попитом користувалась:
 
у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Меґана Мак Дональда "Джуді -Муді"


Мак Дональд, М. Джуді Муді: повість / Меган Мак Доналд; пер. з англ. Наталії Ясіновської. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 144 с. іл.

На вас чекає знайомство з кумедною дівчинкою на ім’я Джуді Муді, у якої частенько змінюється настрій. Він буває хороший, поганий, передшкільний, шкільний – який завгодно. А ще у неї є  молодший братик Стінк, найкращий друг Рокі та «заклятий» друг Френк Перл. Вони потрапляють у різноманітні пригоди, вчаться тішитися маленьким і великим радощам. А головне – вони неодмінно подарують усім читачам усмішку! 

 

 


 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Михайла Коцюбинського "Тіні забутих предків", "Новели"

обложка книги Тіні забутих предків. Новели (збірник) автора Михайло Коцюбинський

Коцюбинський, М. Тіні забутих предків. Новели / Михайло Коцюбинський; худож. А. Печенізький. - 2-ге вид. - Харків: Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2014. - 352 с.: іл. - (Шедеври на всі часи).