Архів документів / Надходження (архів) / Нові надходження за 2016 р. / Березень 2016 / Література для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку

*** Вітаємо на нашому сайті! ***


Стрекаль, В. С. Абетка-дивина: для дошк. та мол. шк. віку / Володимир Стрекаль; худож. В. А. Дунаєва. - К.: Кит, 2016. - 32 с.: іл.


Стрекаль, В. С. Небесна мандрівка: казки / Володимир Стрекаль; худож. В. А. Дунаєва. - К.: Кит, 2016. - 64 с.: іл.Стрекаль, В. С. Сонячний соняшник: вірші для дітей / Володимир Стрекаль. - К.: Видавець Карпенко В. М., 2015. - 64 с.: іл.

Стрекаль, В. С. Сорочі новини: вірші для дітей про тварин і птахів: [для дошк.та мол. шк. віку] / Володимир Стрекаль; худож. В. А. Дунаєва. - К.: Кит, 2015. - 64 с.: іл.


 

Грем, К. Вітер у вербах: повість / Кенет Грем; пер. з англ. А. Сагана; іл. В. Качурівського . - Тернопіль: Навчальна книга - Богдан, 2014. - 348 с.: іл.
Історія про пригоди Крота і його друзів Ондатра, Видри, Борсука і Жабса написана чудовим шотландським письменником Кеннетом Гремом з надзвичайною теп­лотою, поетичністю й тонким гумором.
Тож і не дивно, що «Вітер у вербах» нині вважається класикою казкової повісті, хоча, як часом трапляється з геніальними творами, спочатку цю повість навіть не хотіли друкувати. І ось вже понад сторіччя вона тішить і дорослих, і дітей та весь час перевидається.
Це видання підготовлено до сторічного ювілею першої публікації повісті, і спе­ціально для нього уславлений художник Роберт Інґпен створив чудові ілюстрації.


Дорошенко, О. Василь Стус / О. Дорошенко. - Х.: Антологоія, 2015. - 128 с.

Трагічна доля судилася Василю Стусу (1938-1985) — талановитому українському поету, прозаїку, перекладачу, літературознавцю, правозахиснику, одному з найактивніших представників українського культурного руху 1960-х років. Він був людиною, не здатною на компроміси, яка завжди йшла шляхом правди і заплатила за це власним життям, людиною, яка з гідністю казала про себе: «…Голови гнути я не збирався, бодай що б там не було. За мною стояла Україна, мій пригноблений народ, за честь котрого я мушу обставати до загину».
Лаврик, О. 1000 цікавих фактів про Україну / Оксана Лаврик. - Х: Віват, 2015. - 256 с.: іл.


У цій книжці зібрано кілька сотень цікавих фактів про все, що стосується України. Культура, історія, археологія, географія, побут, природа, персони - усе це та ще багато іншого пропонується увазі допитливого та небайдужого читача.
Рутківський, В. Сині води: історичний роман / Володимир Рутківський; іл. Олега Кіналя. - Тернопіль: Навчальна книга - Богдан, 2015. - 440 с.: іл.

Як усякий талановитий дитячий письменник, Володимир Рутківський пише такі книги, які залюбки читають і дорослі. І те, що цих книг не було у вашому дитинстві, змусить вас заздрити своїм (майбутнім) дітям, які обов’язково читатимуть їх у підходящому віці. Після трилогії «Джури», яка принесла письменникові всеукраїнську популярність, він подався далі вглиб історії, щоб висвітлити одну з її білих плям у романі в двох томах «Сині води».

Тарас, Я. Таємниці бабусиної скрині / Ярослав Тарас; пер. на укр. Ілька Лемка; худож. Олена Ревуцька. - 2 вид., доп. - Львів; Апріорі, 2015. - 272 с.


У пропонованій книзі зібрано численні давно забуті, але цілковито актуальні у наш час, поради з хатнього господарювання, кулінарії, народної медицини тощо. Для широкого кола читачів.