*** Вітаємо на нашому сайті! ***
(22.02. - 28.02.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів
Еріка Вілброу Найта
 
 
Найт, Е. Лессі повертається додому / Ерік Найт; пер. з англ. Анатолій Саган; худож. Наталя Ярова. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 297 с.: іл. – ISBN 978 – 617 – 679 – 110 – 2.

Лессі долає сотні кілометрів, щоби вернутись до того, кого вона любить і хто на неї чекає. Йоркширський хлопчик Джо вже й не вірить у диво, але віддана колі прагне вернутися додому. Тяжкі рани, голод та численні випробування Лессі вперто долає задля того, щоб рівно о четвертій годині зустріти біля школи свого маленького господаря. Це історія вірності й любові, вдячності й самопожертви. Історія, що поновить у вашій душі дитинне зачудування світом, у якому пересічна, на перший погляд, собача доля є мірилом добра і зла, переступу й гідності.
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Володимира Короленка "Сліпий музикант"

 
До книги увійшли найбільш відомі повісті та оповідання Короленко В.Г.: "У лихому товаристві" (Переклад М. Шумила), "Ліс шумить" (Переклад Ф. Гавриша), "Сліпий музикант" (Переклад Ф. Гавриша), "Вогники" (Переклад О. Ільченка).
Післямова Олени Логвиненко.
(15.02. - 21.02.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів
"Усі українські письменники"


Усі українські письменники / Упоряд/ Ю. І. Хізова, В. В. Щоголева. - Харків.: ТОРСІНГ ПЛЮС. -  2006. - 384 с.

Довідник містять відомості про всіх українських письменників, твори яких вивчають з 5 до 12 класу. Стисла довідка про кожного автора включає основні відомості про творчість і життя, коротку характеристику програмних творів і список рекомендованої літератури. Довідник включає також словник літературознавчих термінів і понять, рекомендованих програмою.
Для школярів, абітурієнтів та дбайливих батьків.

 
у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Елеонор Портер "Поліанна"

   
Портер, Е. Поліанна: роман: [ для серед. та ст. шк. віку] / Елеонор Портер; пер. з англ. Б. Гора. — К.: Школа, 2006. — 224 с.: іл. — (Золота бібліотека видавництва «Школа»).

   Увазі юних читачів пропонується знаменитий роман американської письменниці Елеонор Портер «Поліанна», вперше перекладений українською мовою. Ця книжка ось уже майже століття є справжнім бестселером світової літератури — завдяки головній героїні, 11-річній дівчинці Поліанні та її незвичайній "грі у радість", у яку й досі захоплено грається увесь світ.
 
 
 
(08.02. - 14.02.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
М. Коцюбинського "Тіні забутих предків. Новели"


Коцюбинський, М. Тіні забутих предків. Новели. [Текст] / Михайло Коцюбинський; худож. А. Печенізький. - 2-ге вид., стер. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2014. - 352 с.: іл.- (Шедеври на всі часи).

 

 

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Івана Франки "Казки"

Казки Івана Франка про тварин увійшли до скарбниці української і світової літератур, своїм чарівним сяйвом мови і сьогодні зігрівають дитячі серця, вчать доброти й справедливості.


 
(01.02. - 07.02.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Г. К. Андерсена "Казки"

 
 
   Андерсен, Г. К. Казки / Г. К. Андерсен. — К.: Україна, 1999,— 327 с.: іл. 

До книги славетного датського казкаря Ганса Крістіана Андерсена (1805— 1875) увійшли твори, що стануть справжнім подарунком читачеві. Казками «Снігова королева», «Дюймовочка», «Принцеса на горошині» та іншими захоплюються діти всього світу. А такі казки-бувальщини, як «Тінь», «Щаслива сім'я», «Калоші щастя», будуть цікавими та повчальними і для дорослих.  
 

 
 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Валер'яна Підмогильного "Місто"


Підмогильний, В. Місто: роман: [для ст. шк. віку] / Валер'ян Підмогильний; передм.     О. Лещенко. — К.: Школа, 2008. - 288 с. — (Шкільна хрестоматія).
 

    У виданні представлено роман «Місто» відомого українського письменника В. Підмогильного (1901-1937) - одну із знакових книг століття. Розповідь про долю юнака в тенетах великого полісу, по суті живого хижого організму, що висмоктує совість людини. Це суто українська драма людини — сільської натури з її темною підсвідомістю, що роз'їдає серцевину особистості.
  Твір рекомендовано до вивчення шкільною програмою з української літератури.