*** Вітаємо на нашому сайті! ***
(25.01. - 31.01.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Наталі Забіли "Олівець-малювець"
 
  
Забіла, Н. Олівець-малювець: збірка кращих творів для дітей / Н. Забіла. — X.: Школа, 2008. - 80 с.: іл.

У цій книжці зібрано найкращі, найцікавіші вірші та казки відомої української дитячої письменниці Наталі Забіли.
Ми сподіваємося, що ця збірка не тільки стане чудовим подарунком для дітей, але й дасть нагоду дорослим повернутися до світлих спогадів дитинства та разом із малюками поринути у яскравий та живий світ творчості Майстра.
 
у відділі обслуговування учнів 5-9 класів книга
Григіра Тютюнника "Климко"


Тютюнник, Г. Климко: повість /  Григір Тютюнник.- К.: Молодь, 1995. - 72 с.
 
 
У повісті видатного українського письменника йдеться про долю хлопчика, який би "виріс серед уквітчаних... ночей, якби не настали ночі інші, ночі без вогнів". Добрі люди намагаються загоїти горе осиротілої дитини, пригріти її, але війна не милує нікого.
 
(18.01. - 24.01.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
"Міфи і легенди народів світу"
 
   
Хаткіна, М. О., Зав’язкін О. В. Міфи і легенди народів світу / Хаткіна М. О., Зав’язкін О. В. — Донецьк: БАО, 2006. — 656 с.

    Найдавніші самобутні культури розповідають про себе мовою міфів та легенд. Ці дивовижні, сповнені первісної величі твори породжують роздуми, пробуджують фантазію.
    До ілюстрованого збірника ввійшли міфи, що оповідають про створення світу, про богів та героїв. Чудеса та перетворення, перемоги та поразки, доля та щасливий випадок — усе це чекає на читача.
    Видання розраховане на дітей 5-12 років, їхніх дбайливих батьків, учителів шкіл, ліцеїв, гімназій.

 
у відділі обслуговування учнів 5-9 класів книга
"Пісня про Ролянда"

 
Пісня про Ролянда / пер. зі старофранц. І. Качуровсьий; вид. 2-ге.- Львів: Астролябія, 2010. - 196 с.+VIII c. ілюстр.

Пісня про Ролянда" — французька епічна поема, що стала зразком для численних літературних творів європейського середньовіччя. Основу її складають реальні, але художньо видозмінені історичні події: розгром у Ронсевальській ущелині ар'єргарду війська Карла Великого. Твір яскраво подає реалії тогочасного суспільства. Новий переклад, автором якого є відомий український письменник і громадський діяч, лауреат Шевченківської премії проф. Ігор Качуровський, виконано за старофранцузьким оригіналом при повному відтворенні його стилістики і розміру. 

 
  

(11.01. - 17.01.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Богдана Лепкого "Казки"Лепкий, Б. Казки / Б. Лепкий; передм. Н. Дирди; худож. Н. Собкович. - Тернопіль: Навчальна книга - Богдан, 2012. - 96 с. - ISBN 978-966-10-3005-2.

До видання увійшли твори Богдана Лепкого (1872-1941) — талановитого українського письменника, літературознавця, видавця, творчість якого довгий час замовчувалася. Книжка стане в пригоді вчителям та учням — у ній вміщені казки «Цвіт щастя», «Мишка», мемуари «Казки мого життя», рекомендовані шкільною програмою з української літератури, а також прислужиться тим, хто глибше і досконаліше хоче пізнати творчість Богдана Лепкого. 
у відділі обслуговування учнів 5-9 класів книга
С'юзен Кулідж "Невгамовна Кейті"


Кулідж, С. Невгамовна Кейті: для серед. шк. віку / С. Кулідж; пер. з англ. В. Чернишенко. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2014. - 192 с. - ISBN 978-617-679-046-4.
 

«Невгамовна Кейті» - розповідь про все сімейство Каррів, що жило в невеликому містечку у XIX столітті.  Тоді не було комп’ютерних технологій, які зараз заполонили вільний час дітей. Тоді діти вміли гратися з природою та між собою. Їхня фантазія створювала різні казкові краї, вигадувала чимало веселих і страшних історій, цікавих рухливих ігор. І, звісно, діти аж ніяк не обходились без халеп.  Кейті є типовим прикладом такої невгамовної дитини. Добра і мила дівчинка через свою нетерплячість примудрялася бути «великим шибеником» і втягувати у халепу своїх братиків і сестричок. 
(4.01. - 10.01.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-9 класів книга
Уласа Самчука "Волинь"Самчук, У. О. Волинь:роман у 3-ох частинах. Т. 1. - К.: Дніпро, 1993.- 574 с.

Улас Самчук (1905—1987) — один із видатних майстрів української прози XX століття. Нелегким був його життєвий і творчий шлях, який завершився на еміграції, в Канаді. Донедавна доробок У ласа Самчука був на батьківщині під забороною, й лише тепер його творча спадщина повертається до українського читача. 
Роман-епопея «Волинь», найвизначніший твір цього автора,— це гімн волинській землі, народній моралі, високохудожнє відображення складних, нерідко трагічних подій в Україні періоду першої світової війни, національно-визвольних подій та повоєнного часу. 
До першого тому ввійшли дві частини трилогії — «Куди тече та річка» та «Війна і революція». 
у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Біблійні історії "Різдво"
"Біблійні історії" - це захоплюючі історії, які вчать добру та співчуттю. У чудово ілюстровані книги включені вірші про Різдво, Хрещення Ісуса Христа, чудесної допомоги святого Миколая.