Архів документів / Надходження (архів) / Нові надходження за 2016 р. / Січень 2016 / Література для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку

*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Дронова, К. Сузір'я казок та розповідей / Катерина Дронова; іл. Ольга Скоробагатова. - К.: Гамазин, 2014. - 64 с.: іл.

Десь там, у далекому та безкрайньому небі, де зірочки складають свої сузір”я - там народжується казка.
Вона не має межі мріям і фантазіям, правді та щастю, справжній дружбі й щирим почуттям.Кононенко, О. Барабашка та всі інші: про духів добрих і не дуже / Олексій Кононенко; мал. Віктора Кононенка. - К.: Либідь, 2013. - 128 с.: іл.


 Зі сторінок книжки, яка воскрешає забуті сторінки народної міфології, постає загадковий світ одуховленої природи. Казкові сюжети навчають дітей жити в гармонії з довкіллям, поважати старших, цінувати щирість людських стосунків.
Орлова, О. Подорож до країни Мурвіль / Олександра Орлова; іл. Крістіна Сьомова. - К.: Гамазин, 2013. - 2014 с.: іл.


Чарівна країна котячої втіхи, де течуть молочно-кисельні ріки, вулиці прикрашають карамельні будиночки, а на луках, поруч з дивовижними, ніким не баченими квітами кицьколілій і кошенятовими трояндами зеленіє котяча м’ята. Це все – Мурвіль! Саме туди і вирушить у далеку подорож лицар Котячої слави Кексик Сірий зі своїм провідником Зефіром Білосніжним. На шляху мандрівникам зустрінеться безліч цікавих місць, вони подружаться з різними мешканцями казкового світу, втраплять у цікаві пригоди, навчаться лазити по деревах, добувати вогонь, виживати в різних погодних умовах, літати, плавати. А головне – врятують увесь край котячої втіхи від занепаду та злих чарів!
Допомогти лицарю і його провідникові можеш тільки ти! Приєднуйся!