*** Вітаємо вас на нашому сайті ***
(21.12. - 27.12.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
"Новорічні віршики"


Микола Голяко - Новорічні віршики

Новорічні віршики / худ. В. Ярош. - К.: ПП Голяк В. М., 2008. - 63 с.6 іл.у відділі обслуговування дошкільників та учнів 5-11 класів книга
Миколи Трублаїні "Шхуна "Колумб"


Шхуна "Колумб"

Трублаїні, М. Шхуна "Колумб" / Микола Трублаїні. - К.: Фоліо, 2013. - 329 с.

Микола Трублаїні (справжнє прізвище - Трублаєвський, 1907-1941) - автор популярних серед молоді пригодницьких повістей і романів. "Шхуна "Колумб" - одна з його найкращих книжок. Герої повісті, хлопці й дівчата з маленького рибальського селища, викривають шпигуна, що прибув на острів, де проводяться наукові дослідження. Юні острів"яни вступають у нерівну боротьбу з ворогом, їм доводиться пройти через жорстокі випробування: переслідування, тортури, смертельну небезпеку. Та нема таких перешкод, яких би не подолали сміливі й віддані друзі.

 
 
(14.12. - 20.12.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
В. Нестайка "Дивовижні пригоди в лісовій школі: сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії"
 
     Нестайко, В. З. Дивовижні пригоди в лісовій школі: сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії / Всеволод Нестайко; мал. В. Харченка. — X.: Школа, 2008. — 208 с.

    Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга розповідає про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання.

 


 
у відділі обслуговування учнів 5-9 класів книга
Джеремі Стронга "Мій братик-телезірка"

 

Як стати знаменитим? Для цього треба, щоб у вас була коза Посмі­тюха, черепаха Шумахер, дивакуватий татко і бабуся на мотоциклі. Тоді вашу сімейку по­кажуть у програмі про найдокучливіших сусідів. А головне – щоб у вашого маленького братика були найвідоміші у світі... сіднички. 
(07.12. - 13.12.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
"День подарунків"


День подарунків: вірші, оповідання, казки до зимових свят: [для дошк. та мол. шк. віку] / К.: Літера ЛТД, 2006. - 32 с.: іл.
 
 
 
  
у відділі обслуговування учнів 5-9 класів книга 
 Чарлза Діккенса "Різдвяні повісті"
 
    
Діккенс, Ч. Різдвяні повісті / Чарлз Діккенс: для серед. і ст. шк. віку / пер. з англ. О. Мокровольського. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан; К.: Веселка, 2007.- 464 с. – (Бібліотека світової літератури для дітей у 100 томах «Світовид». Література ХІХ століття.)