*** Вітаємо на нашому сайті! ***
(23.11. - 29.11.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
"Українські літературні казки"
 
 
Українські літературні казки /упоряд. В. Полковенко. — К.: Дніпро, 2001. — 512 с.


    До цієї книжки ввійшли казки літературного походження, створені відомими і менш знаними українськими письменниками XIX—XX ст.


 
 


у відділі обслуговування учнів 5-9 класів книга
Івана Франка "Перехресні стежки"
 
   
Франко, І. Перехресні стежки: повість / Іван Франко. - К.: Велес, 2007. - 320 с. - (Класика української літератури).

    В повість "Перехресні стежки" (1900 р.) І. Я. Франко розкрив взаємовідносини народу та інтелігенції Західної України, проблеми, які хвилювали тогочасне суспільство. Цей твір віднесено до шедеврів світової літератури.
   Сюжет повісті гострий та захоплюючий. Розрахована на широкий загал читачів, дітей середнього віку.(16.11. - 22.11.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Наталі Забіли "Олівець-малювець"

 

  Забіла, Н. Олівець-малювець: збірка кращих творів для дітей / Н. Забіла. — X.: Школа, 2008. - 80 с.

   У цій книжці зібрано найкращі, найцікавіші вірші та казки відомої української дитячої письменниці Наталі Забіли.
     Ми сподіваємося, що ця збірка не тільки стане чудовим подарунком для дітей, але й дасть нагоду дорослим повернутися до світлих спогадів дитинства та разом із малюками поринути у яскравий та живий світ творчості Майстра.
(09.11. - 15.11.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Євгена Гребінки "Байки та вірші"


 Гребінка, Є. Байки та вірші: [для серед. та ст. шк. віку] / Є. Гребінка; упоряд. і передм. Г. Малько; іл. В. Дунаєвої. — К.: Школа, 2009. - 224 с.: іл.

    До видання увійшли твори відомого українського байкаря, поета, прозаїка Євгена Гребінки (1812-1848). Простота й легкість стилю, влучні характеристики персонажів зробили популярними байки Є. Гребінки. Його роман «Чайковський», присвячений подіям визвольної війни 1648-1654 років, Іван Франко називав улюбленим твором галицько-руської молоді 60—70-х років.
 

 


у відділі обслуговування учнів 5-9 класів книга
Володимира Рутківського "Джури козака Швайки"
 
 
Рутківський, В. Джури і підводний човен: заключна книга трилогії «Джури» / Володимир Рутківський; худ. М. Паленко. – К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2011. – 400 с.: іл.

    «Джури i підводний човен» — заключна книга захоплюючої історичної трилогії «Джури». У цьому романі Володимир Рутківський знову постає блискучим оповідачем i чарівником слова. На тебе, любий читачу, чекають неймовірні пригоди, шалені звитяги i нові відкриття. Разом з героями роману ти оборонятимеш Київ, перепливеш неприступні дніпровські пороги, poзвідаєш таємниці підземної Хортиці, штурмуватимеш Очаківську фортецю. Ти також дізнаєшся, як Санько допоміг Грицикові стати непереможним воїном-характерником, чому Демко Дурна Сила знову змінив своє прізвисько, i як Телесикові з Чорториєм вдалося винайти підводний човен i перепливти на ньому Чорне море. А небезпеки... На те вони й небезпеки, аби їх долати. На жаль, чудовий художник нашої трилогії Максим Паленко так перейнявся характерництвом, що в пошуках нових вражень вирушив у cyвopi козацькі мандри, у яких зламав coбi руку, i не встиг у призначений час завершити вcix ілюстрацій...(02.11. - 08.11.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
К. Д. Ушинського "Дітям"
 

Ушинський, К. Дітям: оповідання та казки: для мол. шк. віку / Костянтин Ушинський; мал. Л. Гармизи; пер. з рос. М. Шумила. - К.: Веселка, 1977. - 134 с.


 

у відділі обслуговування учнів 5-9 класів книга
С'юзен Кулідж "Невгамовна Кейті"


Кулідж, С. Невгамовна Кейті: для серед. шк. віку / С. Кулідж; пер. з англ. В. Чернишенко. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2014. - 192 с. - ISBN 978-617-679-046-4.

«Невгамовна Кейті» - розповідь про все сімейство Каррів, що жило в невеликому містечку у XIX столітті.  Тоді не було комп’ютерних технологій, які зараз заполонили вільний час дітей. Тоді діти вміли гратися з природою та між собою. Їхня фантазія створювала різні казкові краї, вигадувала чимало веселих і страшних історій, цікавих рухливих ігор. І, звісно, діти аж ніяк не обходились без халеп.  Кейті є типовим прикладом такої невгамовної дитини. Добра і мила дівчинка через свою нетерплячість примудрялася бути «великим шибеником» і втягувати у халепу своїх братиків і сестричок.