*** Вітаємо вас на нашому сайті ***
(26.10. - 01.11.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Тамари Крюкової "Гордівниця"
 
Крюкова, Т. Гордівниця / Тамара Крюкова. – Х.: Ранок, 2015. – 304 с. – (Країна фентезі). 
 

«Гордівниця» — перша історія про чарівні пригоди Злати. Кинувши виклик долі, головна героїня книги пізнає таємниці Всесвіту. Їй доведеться виправити свою помилку, пройти крізь труднощі та іспити. Вирушаючи в подорож, дівчина і не підозрює, що на неї чекає.

На цьому нелегкому шляху вона пізнає ціну дружбі, любові та зраді, вступить у боротьбу з чорною магією, але головне, що набуде героїня, пройшовши через усі випробування,— усвідомлення сенсу життя. У казці «Закляття гномів» красуня Злата пройде крізь низку пригод, щоб знову зустрітися з принцом, якого вона так палко кохає. Для дітей молодшого і середнього шкільного віку.

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Зірки Мензатюк "Таємниця козацької шаблі"Мензатюк, З. Таємниця козацької шаблі: пригодницька повість / Зірка Мензатюк; іл. І. ключковської. - л.: Видавництво Старого лева, 2015. - 157 с.: іл.

Пригодницька повість Зірки Мензатюк - письменниці, яка все своє життя віддає дитячій літературі, лауреату премії ім. Лесі Українки, - не лише захоплює своїм карколомним сюжетом, небезпечною, сповненою випробувань і несподіванок мандрівкою найбільшими українськими замками. Ця книга передусім вчить любити свій край і його дивовижну історію, багату на героїчні вчинки та містичні події.
Зірка Мензатюк, перш ніж писати, сама подалася у мандри замками та фортецями України, і так яскраво передала враження від своєї подорожі у цій книзі, що після її прочитання хочеться теж вирушити на пошуки нових реліквій і таємниць, які залишилися нам від наших славних предків.
Книга рекомендована для читання у шкільній програмі з української літератури учням п’ятих класів.
 


(19.10. - 25.10.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Всеволода Нестайка "Нові пригоди в лісовій школі"


    Нестайко В. Нові пригоди в лісовій школі / В. Нестайко. – Х.: Ранок: Веста, 2005. – 160 с.

    
Надзвичайні пригоди відбуваються з учнями лісової школи їжачком Кольком Колючкою і зайчиком Косею Вуханем. Вірні друзі вчаться протистояти хуліганам, викривати хитрощі загадкового барабашки Яшки, допомагають сонячному зайчику Терентію позбутися підлого сонячного вовка, руйнують підступи Баби Яги та Бабая, допомагають Козаку Морозенку впіймати та знешкодити гидкого таємного агента Порчу…
    Бажаєш познайомитися з Кольком, Косею та їхніми друзями?! 
    Тоді перегортай сторінку й читай про нові пригоди в лісовій школі. 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Бориса Грінченка "Поезії. Повісті. Оповідання"
 
 
Грінченко, Б. Поезії. Повісті. Оповідання. / Борис Грінченко; Київ.: Наукова думка, 2002. - 432 с. - (Бібліотека школяра).

У книзі вміщено поетичні та прозові твори Бориса грінченка, рекомендовані для текстуального вивчення Програмою середньої загальноосвітньої школи з української літератури.

 


 
 

(12.10. - 18.10.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Марина Павленко "Домовичок повертається"

 

Павленко, М. Домовичок повертається : [повість : для мол. шк. віку] / М. Павленко ; худож. С. М. Железняк. - Київ : Грані-Т, 2007. - 176 с.


До Дарини повернувся друг із її дитинства – Домовичок. Але виявилося, що вона його не бачить і не чує, адже дівчинка виросла і стала зовсім дорослою.

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Івана Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я. Гетьман Іван Виговський"
 
   
Нечуй-Левицький І. Кайдашева сім'я. Гетьман Іван Виговський / Іван Нечуй-Левицький; упоряд. І. О. Помазана. - Х.: Ранок, 2005. - 432 с.: - ("Програма з літератури").(05.10. - 11.10.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Олеся Бердника "Серце матіоли"
 
    
Бердник, О. Серце Матіоли / О. Бердник. – К.: Книга, 2007. – 56 с.
    
Казки та легенди «Серце Матіоли» – це спроба відомого українського письменника-фантаста Олеся Бердника повернутися в правічне річище народної мудрості, де простими словами та образами передаються найскладніші філософські поняття, а за дитячими сюжетами приховуються болючі роздуми мислителя про вічні проблеми людства.
 
 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Осипа Назарука "Роксоляна"
 

Назарук, О. Роксоляна / Осип Назарук; худож. Ред.. Н. В. Переходенко; іл. Наталії Коноплич. – Х.: Клуб сімейного дозвілля, 2013. – 416 с.: іл.
 
При дворі султана її називали «хассеке Хуррем», тобто «мати спадкоємця престолу» й «та, яка дарує радість» – Європі вона відома під ім'ям Роксоляна. Настусю, полонянку з України, купили на одному з незліченних невільницьких ринків Османської імперії для гарему султана Сулемана Пишного. Їй вдалося стати улюбленою дружиною повелителя і приворожити його так, що він кинув до її ніг усю свою державу...